Kiss of eternity

Kiss of eternity

Blood, Love & Fun

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
V-as ruga frumos sa nu mai postati deoarece forumul este in renovare. Orice post nou va fi sters.
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Carti cu vampiri
Vin Iul 29, 2011 6:57 pm Scris de adina

» Discutii
Mier Iul 27, 2011 8:53 am Scris de EllaLooka

» Cantec de gheata si foc
Mar Iul 26, 2011 5:41 pm Scris de Ghanda

» Locuinta Demonilor
Sam Iul 23, 2011 9:10 am Scris de EllaLooka

» Padurea
Vin Iul 22, 2011 11:12 pm Scris de Gee.

» Alte locuri
Vin Iul 22, 2011 9:58 pm Scris de .MissBlair.

» Parcul
Joi Iul 21, 2011 11:58 pm Scris de Miss.no.Good

» Anime Music Videous
Mar Iul 19, 2011 9:25 am Scris de Miss.no.Good

» Ce asculti acum?
Lun Iul 18, 2011 5:26 am Scris de Miss.no.Good

kissofeternity

Distribuiţi | 

Locuinta Demonilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Urmatorul
AutorMesaj
Dandelion.
Grafician
Grafician

feminin Mesaje : 1273
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 23
Localizare : În mijlocul Iadului.

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 6:37 am

Isi lua sticla de vin si veni in living. Se aseza langa el, adoptand pozitia picior peste picior, privindu-l toata un zambet.
- Poate da... poate nu... Ramane la alegerea ta. Eu nu o sa-ti raspund vreodata, ii raspunse, insa apoi isi intoarse privirea de la el. Deschise televizorul, incepand sa butoneze telecomanda, asta pana cand intr-un final gasi un film. Se aseza mai comod, iar apoi mai sorbi putin vin. Puse apoi paharul pe masuta din fata si continua sa priveasca televizorul.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Mia Club
Angel
Angel

Data de inscriere : 18/04/2011

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 6:43 am

-Da,esti geloasa.Am spus enervandu-ma cand ea tot butona,mi se parea stresat,am privito muscandu-mi buza spunandu-mi.-Esti frumoasa,stiai?Ma rog nu o stiai de la mine.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 6:47 am

Ramase blocata cand il auzi. El, tocmai el ii spuse ca e frumoasa? El care acum cateva zile ii spusese ca e doar o demonita expirata?
Isi intoarse cu greu privirea spre el, privindu-l acum confuza.
- Daca asta e un alt truc de-al tau, in seara asta iti sugerez sa le lasi balta. Nu cred ca vrei sa ajungem din nou la ce s-a intampla la club..., ii zise, fiind inca usor serioasa, tinzand pentru cateva clipe sa-l creada pe cuvant.
Insa de ce avea incredere tocmai in el, un demon si nu unul oarecare?
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 6:49 am

Se uitase adanc in ochii ei si ii spuse.-De ce as minti?De ce as aveea eu nevoie de trucuri?Asa ma cunosti?Am zambit
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 6:52 am

Isi miji ochii, privindu-l inca nedumerita, insa prefera sa lase situatia asa cum era si sa nu puna mai multe intrebari.
- Atunci, multumesc..., ii raspunse intr-un final, insa apoi isi intoarse privirea de la el, cu greu.
Privea spre televizor, insa absent, fiind concentrat de fapt pe el, pe care il privea din cand in cand cu coada ochiului.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 6:54 am

Se uitase din nou la ea intorcandu-i privirea spre el si ii spuse.-Nu ai pentru ce.Zambise,cum doar el stia si incepuse sa ii mangaie chipul.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 7:03 am

Acum devenea mult prea ciudat pentru ea. De cand devenise el atat de ... atent cu ea? Inghiti in sec, simtindu-i atingerea atat de delicata, insa nu protesta. Ramase tacuta, asteptandu-i curioasa urmatoare miscare, intrebandu-se ce vroia de fapt de la ea in acea clipa. De fapt stia ce vroia, insa stia ca din nou totul se va termina la jumatate si nu va primi nici un pic de afectiune din partea lui. Dar totusi, acum de ce era schimbat?
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 4:04 pm

O privise in tot acest timp adanc in ochi,se apropiase mai mult de ea si isi lipise buzele de ale ei,dupa cateva secunde incepuse sa o saruta,sarutando cu pasiune mainile lui plimbandu-se pe talia ei.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 4:31 pm

De data asta ii raspunse la sarut, lasandu-se prada lui. Inca nu avea incredere deplina in el, insa era totusi curioasa sa vada unde or sa duca toate astea.
Isi duse astfel o mana pe chipul lui, lasand-o pe obrazul lui, continuand sa-i raspunda la sarut. Se lasa insa la scurt timp pe spate, el ajungand deasupra ei.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 4:33 pm

O priveste timp de cateva secunde,isi linse usor buza si isi asezase mainile pe talia ei,o ridicase in brate sarutando in timp ce mergea cu ea in camera lui,ii luase un fir de par de pe fata ducandu-si buzele spre fruntea ei.Ajunse in camera si inchise usa dupa el lasando usor in pat asezandu-se peste ea,tinandu-si greutatea in maini sarutandu-i grijuliu varful nasului.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 5:00 pm

Continua sa-l priveasca nedumerita asta pana cand ajunse sa stea pe patul lui, sub el. Isi dadu de-abia acum seama ce urma sa se intampla, insa acel lucru nu facea decat sa o incurce si mai tare, intrebandu-se de ce se schimbase atat de tare fata de ea in acea clipa. Decise insa sa nu-l intrebe si isi ridica putin capul, astfel incat sa ajunga sa-l sarute din nou.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 5:04 pm

Incepuse sa ii mangaie picioarele urcand tot mai sus,isi bagase mana sub halatul ei sarutando in tot acest timp,se oprise privindo adanc in ochi muscandu-i usor buza.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 5:59 pm

Ii raspunse la saruturi, simtindu-i in acelasi timp atingerile sale delicate care faceau ca inauntrul sau sa trezeasca mici scantei. Iar apoi ii intalni privirea, privire care in clipa aceea o facea sa se simta si mai ciudat decat se simtea deja, avand in vedere ca nu mai simtise acele lucruri de mult timp.
Incepu un alt sarut, in timp ce mainiile ei zaboveau pe spatele lui. Isi cobori insa mainiile spre pantalonii sai, incepand sa-i desfaca.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Lun Iul 11, 2011 10:48 pm

Isi asezase o mana pe piciorul ei,se impinse spre picior si il sarutase privindo in tot acest timp in ochi.Se ridicase spre buzelle ei incepand sa o sarute si mai pasional in timp ce ii dadea halatul jos.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mar Iul 12, 2011 8:03 pm

Ii desfacu intr-un final pantalonii, dandu-i apoi incet jos. Isi lasa apoi mana pe obrazul lui, continuand sa-i raspunda saruturilor fierbinti care incepeau sa cam incinga atmosfera din camera.
Dupa alte cateva minute, se rostolira usor, ea ajungand acum deasupra lui, continuand sirul saruturilor.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mar Iul 12, 2011 8:05 pm

El isi asezase mainile pe spate ei lasando fara lenjerie intima,sarutandu-i pasional buzele,se oprise tinp de cateva secunde doar ca sa o priveasca si incepuse din nou.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mar Iul 12, 2011 9:03 pm

Nu prea ii placea cand se oprea si o privea, starnind in ea diverse sentimente. Insa prefera sa nu se lase prada acelor emotii si continua sa-l sarute patimas. Trase dupa cateva minute si de boxeri lui, lasandu-l si pe el fara lenjerie si incepu apoi un ritm incet, continuandu-si sarutul.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mar Iul 12, 2011 9:04 pm

Intrase in ea miscandu-se usor,isi duse mana spre fesele ei jucandu-se cu degetele.O muscase usor de buza incepand sa o sarute din nou,continuand asa minute bune.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mar Iul 12, 2011 10:45 pm

Suspina usor la inceput, intrerupand adesea sarutul. Mari pe parcurs ritmul, lasandu-l intr-un final tot pe el deasupra ei, cedandu-i mult prea usor, insa asta doar pentru ca vroia sa se simta mult mai rasfatata de el, sperand in acelasi timp ca nu va pleca si o va lasa din nou singura fix in mijlocul actiunii.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mier Iul 13, 2011 12:30 am

Dupa ceva timp el se oprise si ii sarutase usor buzele,spunandu-i.-Se pare ca sti sa faci si altceva,ai suflet.Am ras usor sarutando langa inima zambind.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mier Iul 13, 2011 1:18 am

Isi deschise ochii, privindu-l in timp ce o saruta. Isi lasa o mana in parul lui, privindu-l zambind.
- Gresit. Sufletul ala a murit de mult... A murit odata cu partea umana din mine, Adeon, ii raspunse, zambetul ei transformandu-se intr-un trist.
Isi intoarse privirea, stiind ca nu o va intelege. De fapt, nici nu vroia sa o inteleaga, avand in vedere ca ea nu vroia sa vorbeasca despre acel lucru care o facea slaba.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mier Iul 13, 2011 1:35 am

Am intorso spre mine asezandu-i capul pe umarul meu,i-am sarutat obrazul si i-am spus.-Atunci de ce mi-ai raspuns in tot acest timp?De ce ai facut dragoste,chiar cu mine?
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mier Iul 13, 2011 1:53 am

Deveni acum serioasa, privindu-l fix in ochii.
- Am avut de ales?, il intreba, vrand sa nu-i dea inca raspunsul adevarat. Si chiar daca as fi avut de ales, tu de ce ai facut asta cu mine?, il intreba, fiind in continuare serioasa.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mier Iul 13, 2011 1:55 am

Se gandise timp de cateva secunde si ii spuse.-Da,ai avut de ales..ma puteai respinge dar tu nu ai facut asta,iar eu am facut acest lucru pentru ca asta am vrut in aceest moment,iar eu zic ca,tu erai persoana potrivita..dupa scantei mai apare si putina dragoste.Am ras.-Dragoste,ma refer in pat.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mier Iul 13, 2011 2:04 am

Isi intoarse privirea, pirivind acum tavanul.
- Nu te-ai fi oprit pana nu m-ai fi avut, zise, pe acelasi ton.
Ofta dupa cateva secunde, intorcandu-si privirea spre el.
- Si totusi, de ce cu mine? Dintre toate, fix pe mine m-ai gasit, demonita pe care erai acum cateva zile cat pe ce sa o omori?, il intreba, avand o spranceana usor arcuita.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mier Iul 13, 2011 2:18 am

Am privito si i-am spus.-M-as fi oprit,nu prea imi place cand o fata ma respinge dar eu nu sunt genul care sunt langa o tipa care nu ma suporta iar acum observ ca,tu ma cam suporti..de ce tu?Pentru ca tu esti tu si mi se parea interesant sa fac asta cu tine,si plus nu te-am omorat..nu ca nu as fi vrut dar ceva in mine nu m-a lasat si crede-ma mi s-a parut al naibii de ciudat.Si acum chiar spunea totul pe fata.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mier Iul 13, 2011 2:37 am

- Si ce s-a intamplat acum e ciudat, adauga ea, inca privindu-l insa apoi isi lasa privirea in jos, renuntand sa mai discute pe tema acelui subiect deja mult prea bizar.
Isi lasa in schimb privirea pe patratele lui, neabtinandu-se sa inceapa sa isi plimbe degetele peste el intr-o mangaiere delicata, incepand apoi sa deseneze tot felul de chestii imaginare.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mier Iul 13, 2011 2:45 am

O privise si incepuse sa rada lasandu-i mana acolo unde era,isi lasase usor capul pe perna si ii spuse.-Iti place,ha?Ii facuse din sprancene si ii spuse.-Imi place cand esti linistita,cand sunt linistit si cu siguranta iti place cand nu incep cu glumele mele,asa-i?
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mier Iul 13, 2011 5:23 am

Tacu, continuandu-si jocul. Isi ridica usor capul, privindu-l in ochii.
- De fapt, imi place cum esti acum... Cand esti tu cel adevarat... Se pare ca pana la urma demonul rau nu e chiar ... rau.
Zambi usor, intinzandu-se usor ca sa-l sarute pe buze. Incepu astfel un sarut pasional, oprindu-si mana.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   Mier Iul 13, 2011 5:28 am

Se uitase la ea si ii spuse.-Heii!Vrei sa vezi cum sunt din nou rau?Sa sti ca nu ma tine mult bunatatea asta,deci..profita.Se asezase usor peste ea.-De mine,de trupul meu,de buzele mele,de prietenul meu.Am ras usor sarutando.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Locuinta Demonilor   

Sus In jos

Locuinta Demonilor
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 23 din 25Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiss of eternity :: Arhiva :: Arhiva :: Gossip Girl :: Ingeri si Demoni :: Locuinte-
Mergi direct la: