Kiss of eternity

Kiss of eternity

Blood, Love & Fun

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
V-as ruga frumos sa nu mai postati deoarece forumul este in renovare. Orice post nou va fi sters.
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Carti cu vampiri
Vin Iul 29, 2011 6:57 pm Scris de adina

» Discutii
Mier Iul 27, 2011 8:53 am Scris de EllaLooka

» Cantec de gheata si foc
Mar Iul 26, 2011 5:41 pm Scris de Ghanda

» Locuinta Demonilor
Sam Iul 23, 2011 9:10 am Scris de EllaLooka

» Padurea
Vin Iul 22, 2011 11:12 pm Scris de Gee.

» Alte locuri
Vin Iul 22, 2011 9:58 pm Scris de .MissBlair.

» Parcul
Joi Iul 21, 2011 11:58 pm Scris de Miss.no.Good

» Anime Music Videous
Mar Iul 19, 2011 9:25 am Scris de Miss.no.Good

» Ce asculti acum?
Lun Iul 18, 2011 5:26 am Scris de Miss.no.Good

kissofeternity

Distribuiţi | 

Clubul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Andreea si atat
Admin
Admin

feminin Mesaje : 1631
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 22
Localizare : In my World:|

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 2:37 am

Tremura toata de placere.Nu o mai facuse atat de bine..de mult =)) .Nu-l intrecea pe Meph,dar era buun .Dupa vreo ora terminara.
-Ce zici daca fugim pe plaja?
Spuse razand incet si se teleportara acolo .

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
EllaLooka
Moderator
Moderator

feminin Mesaje : 477
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 26

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 5:34 am

"Intra in club impreuna cu barbatul demon. Privea uimita localul plin de luminite colorate in timp ce el o indruma spre o canapea pe care se asezara impreuna. El facu cu mana unui om care se apropie de ei si ii intreba ce doresc"

Vizitator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 5:37 am

Ajunse in club . Se uita la ea , razand , cum privea putin uimita luminile colorate care luminau clubul . O indruma spre o canapea si chema pe cineva de la bar sa ii aduca cateva sticle de tequila si whiskey . Le puse pe masa de langa canapea .
- Uite , serveste'te .
Zise asezandu'se pe canapea si desfacu si el o sticla incepand sa bea .
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 5:42 am

"Intinse mana spre sticla pe care el o desfacuse deja, lua sticla si mi rosi continutul apoi incepu sa rada amuzata"

- Chestia asta miroase a plante! "Spuse despre continutul sticlei de Tequila apoi lua o gurita si inghiti incepand sa tuseasca convulsiv. Puse sticla pe masa si se sprijini cu o mana de unul dintre genunchii lui in timp ce cu cealata mana se lovea usor in propriul piept"

- Ce e asta... e licoare draceasca... arde.... "Spuse continuand sa tuseasca. Avea chiar si lacrimi in ochi"

Vizitator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 5:50 am

Ranji bucuros cand aceasta bau din tequila . Nu prea isi alese bine , mai ales ca aceea era foarte tare .
- Licoare draceasca ? Incepu sa rada .
- Nu , nu este ... Numai ca asa se intampla cand bei prima data ... Ai sa vezi , te vei obisnui cu gustul acesta tare si nu te va mai arde .
Zambi inocent incercand sa o comvinga sa mai bea .
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 5:56 am

"Se opri din tuse respirand adanc de cateva ori apoi isi sterse lacrimile cristaline cu varful degetelor. Inafara faptului ca ardea, chestia aia chiar avea gust bun"

- Pai... o sa mai iau o gura... asta ca sa te verific, daca ma inti sau nu! "se stragui sa zambeasca apoi lua din nou sticla si lua de data asta o gura ceva mai mare"

- Cred ca ai dreptate! "spuse dupa ce inghiti a doua gura de Tequila"

Vizitator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 6:00 am

Ranji dinnou bucuros . Vai , cred ca Olivia s'ar fi bucurat atat de tare daca o vedea pe ingeras cum beat tequila . Pana si el era foarte bucuros .
- Da , am dreptate . Ai sa vezi ca fratele tau va avea mute sa iti zica , multe pe care ile'a zis taticul tau .
Zambi si lua o gura mare din sticla .
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 6:06 am

"O stare de veseli o cuprinse, incepu sa rada"

- Nnu cred.... cred ca eu o sa am multe sa ii povestesc. Eu am gustat... el nu.... "rade spoi intinse mana dupa una dintre sticlele de whiskey"

- Asta e whiskey, nu? "Il intreba in timp ce desfacea dopul sticlei. Mirosi continutul apoi lua o gura mare si marai usor"

- Mmmm... asta e alt ceva... nu are acelasi gust... Dar... nici una dintre ele nu e dulce... "spuse privindu-l usor incruntata"

Vizitator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 6:15 am

Rase cand aceasta isi intinse mana dupa o sticla de whiskey .
- Da , este whiskey .
Zambi scurt apoi se gandi ce sa ii zica cand aceasta spuse ca nu este dulce .
- Nu , nu este . Este o bautura de'a voastra mai tare ... pentru ca asa o pot bea si demonii . Daca ar fi fost dulce nu ar fi putut sa o bea . Dar ingerii pot bea ceva putin mai tare care este facut din plante din gradina tatalui tau .
Zise el viclean apoi incepu sa bea din sticla de tequila.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 6:21 am

- Cum...? "Se uita la el usor incruntata."

- In gradina Raiului nu cred ca a semanat Tata asa ceva.... cred ca doar aici... "spuse intinzand mana dupa sticla de tequila pe care o avea el in mana, lua o gura apoi spuse chicotind"

- Asta e mai buna.... Tequila... nu? "rade amuzata de aburii alcoolului" apoi se uita in jur si vazu pe ring niste oameni care dansau si ii privi incruntata"

- Asta ce este! "Intreba aratand cu degetul spre ringul de dans"

Vizitator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 6:25 am

- Of... ai atate lucruri de invatat . Ofta privind spre ringul de dans .
- Acela este locul unde dansezi . Voi nu aveti sarbatori ? De sarbatori nu dansati ? Este un loc unde poti sa iti misti oasele care sunt amortite de la atata stat pe canapea .
Zise referindu'se la ea apoi ii lua sticla de tequila din mana si o puse pe masa . O trase dupa el pe ringul de dans incepand sa danseze cu ea .
- Uita'te si tu in jur si ia exemplu pe cine vrei .
Dadu usor din umeri.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 6:34 am

"Incepu sa rada amuzata uitandu-se in stanga si in dreapta ei insa erau numai cupluri ce se frecau unul de asta si asta o facu sa se incrunte"

Au... dar... oamenii astia se lipesc unul de altul... doar n-o sa ma lipesc acuma de un demon.... "Isi spuse in gand. Era un pic cam luata dar nu indeajuns incat sa nu gandeasca rational"

Avem si noi sarbatori dar noi nu petrecem asa... "spuse miscandu-se usor stanga-dreapta"

Vizitator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 6:52 am

Incepu sa rada vazand cum se leagana usor de la dreapta la stanga si tot asa .
Se duse spre masa luund doua sticle de bautura neincepute . Una cu tequila si una cu whiskey . Se intoarse inapoi la ea si i'o dadu pe cea cu tequila fiindca stia ca ii place mai mult.
- Uite . Te va ajuta sa dansezi mai bine .
Spuse in timp ce o desfacu pe cea cu whiskey si incepu sa bea din ea.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 6:56 am

"Chicoti apoi desfacu sticla si lua o gura mare"

- Esti chiar ok... sa sti... Nu stiu de ca spuneau fratii mei ca voi sunteti cele mai odioase creaturi... "Ii zambi ametita continuand sa bea gura dupa gura din sticla de tequila"

Vizitator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 7:04 am

- Mda ... pai toti zic asa fiindca s'au intalnit numai cu demoni rai care probabil au vrut sa ii raneasca.
Zise acesta dand din umeri zi vazand'o din ce in ce mai ametita . Incepu sa bea din sticla cu whiskey . Isi scutura usor capul fiind cam adormit si incercand sa nu se imbete ca de obicei. Se uita la ea ... Of , era atat de inocenta , atat de prostuta ... cum putea avea incredere intr'un demon ?
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 7:10 am

"Nu ii trebuira prea multe inghitituri din sticla de Tequila la lipsa ei de antrenament. Era atat de luata incat nu mai stia ce zice, se sprijini usor de umarul lui scapand sticla pe podea"

- Ma simt cam ciudat.... "spuse razand"

Vizitator

MesajSubiect: Re: Clubul   Sam Mai 14, 2011 11:54 pm

- E normal draga mea . E normal .
Zise razand usor doar pentru el apoi isi puse usor mana pe capul ei incepand sa o mangaie .
- Nu vrei sa te asezi putin jos ?
Zise el fiindca nu voia sa cada naibii pe acolo pe jos . De sticla nu ii pasa .... era doar o sticla .
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Dum Mai 15, 2011 12:05 am

- Poate ca ai dreptate... "Spuse scuturandu-si capu. Se indrepta clatinandu-se usor si se aseza pe masuta pe care erau celelalte sticle de alcool. Se uita lung spre el apoi spuse razand din cauza aburilor de alcool"

- Toate licuorile astea pamantesti te fac sa te simti asa de... "vibra usor" asa de... de.... ciudat...

Vizitator

MesajSubiect: Re: Clubul   Dum Mai 15, 2011 12:08 am

O duse pana la masa apoi incepu sa rada usor cand o vazu punandu'se fix pe masa . Mai lua o sticla si o desfacu band din ea .
- Mda ... pai ai sa vezi ca osa iti treaca in cateva ore ... Sau poate abia maine .
Spuse dand in umeri si se tranti pe canapea .
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Dum Mai 15, 2011 12:16 am

"Il privi incruntata pentru ca il vedea cam dublu. Se uita in jurul ei si raliza ca statea pe masuta din fata canapelei asa da se muta pe canapea asezandu-se langa el. Isi puse capul pe umarul lui si inchise ochii apoi spuse alintandu-se inocent"

Mmmm... ce bine e asa... nu mai vad dublu.... e perfect.... "Isi duse o mana pe bratul lui si isi aseza capul pentru a sta cat mai confortabil."

Vizitator

MesajSubiect: Re: Clubul   Dum Mai 15, 2011 12:25 am

Wow ... reusise sa o imbete . Frumos .
- Eh... ai sa vezi ca trece .
Zise el si o lasa sa se aseze pe umarul lui apoi incepu sa se joace cu cateva suvite din parul ei blond .
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Dum Mai 15, 2011 12:33 am

"incerca sa deschida ochii insa ameteala o cuprinse din nou asa ca ii inchise la loc si vorbi incet"

Cand plecam de aici m-ai putea lasa la un hotel... nu cred ca mai sunt in stare sa gasesc casa in care ar trebui sa locuiesc.... "rade un pic cam rusinata de situatia in care se afla"

Vizitator

MesajSubiect: Re: Clubul   Dum Mai 15, 2011 9:28 pm

- Sigur ca da , te voi lasa la un hotel .
Zise acesta zambind scurt apoi mai lua o gura din sticla .
- Dar poate te indruma taticul tau prin ceva semne spre casa .
Incepu sa rada .
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Dum Mai 15, 2011 9:33 pm

"Isi ridica capul de pe umarul lui si il privi in ochi neintelegand ce vrea sa zica."

- Nu cred ca ai vrea sa faca asta.... Lui nu prea ii plac cei din neamul tau... si... cred ca ar reactiona cam urat daca te-ar observa in preajma mea.... "chicoti"

- Asa e cand esti fetita lui Tati cea alintata... "incepe sa rada"

Vizitator

MesajSubiect: Re: Clubul   Dum Mai 15, 2011 9:40 pm

Incepu sa rada .
- Eh si ce sa iti faca ? Doar nu osa te bata .
Zise el dandu'si ochii peste cap razand si mai lua o gura din sticla cu tequila .
Mai desfacu inca o sticla . Bause deja vre'o trei sticle si inca nu era beat ... ciudat ... deobicei se imbata de la prima sticla .
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Dum Mai 15, 2011 9:49 pm

"rade si ii ia sticla din mana si mai bea o gura"

- Pe mine? Nu cred... tie cred ca o sa iti dea bataita pentru ca incerci sa ii corupi ingerasul... "clipi des apoi incepu sa rada inocent"

- Eu nu sunt nicodata de vina cu nimic... eu sunt cea mai cuminte si cea mai frumoasa si cea mai iubita ingerita a lui Big G. "Ranji malitios. Daca ar fi stiut Big G. ca a repetat greseala pe care a facut-o si cand l-a creat pe Lucifer..."

Human
Human

feminin Mesaje : 146
Data de inscriere : 29/07/2010
Varsta : 20
Localizare : Cluj-Napoca

MesajSubiect: Re: Clubul   Lun Mai 16, 2011 3:07 am

Am intrat in club pentru ca simteam nevoia sa ma distrez.Dar in schimb m-am dus la bar.
-Trei shoturi tari rau va rog,am spus barmanului.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vanilladreaming.forumgratuit.ro/
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Lun Mai 16, 2011 3:20 am

"Simti prezenta unui alt inger in incapere si asta o cam agita, nu vroia sa fie vazuta in starea asta... daca ingerul s-ar fi dus i i-ar fi raportat asta lui Big G. Nu era ok... iar ea nu era in stare sa faca prea multe si... mai era si cu un demon langa ea. Se ridica chatinandu-se usor apoi se uita spre demonul atragator de langa ea si ii sopti"

- A mai aparut un inger in local... nu cred ca este chiar atat de ok sa ne vada impreuna! "spuse soptit"
- Poate ne mai intalmim pe plaja... in acelasi loc... "ii facu cu ochiul apoi se indrepta spre ingerita de la bar"

- Heiiii.... buna... ce ma bucur ca vad si lume de a mea... lume noua! "spuse zambind larg incercand sa para mai putin turmentata decat era"

Human
Human

feminin Mesaje : 146
Data de inscriere : 29/07/2010
Varsta : 20
Localizare : Cluj-Napoca

MesajSubiect: Re: Clubul   Lun Mai 16, 2011 3:26 am

-Hei,spuse catre ingerul care tocmai aparu langa ea.Sa zic sincer,si eu ma bucur sa vad lume ca de-a mea,pentru ca in Bahamas nu prea este,am spus si am zambit.Eu sunt Effy.Apoi am dat un shot peste gat.Scuze dar cam vreau sa ma imbat.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://vanilladreaming.forumgratuit.ro/
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Clubul   Lun Mai 16, 2011 3:32 am

Off: incearca sa postezi gen cum postam noi adica replicile cu linuta de la capat iar gandurile in italice sau macar ceva de genul ca sa ne dam seama cand discuti cu cineva si cand faci o actiune.

On: "Se uita lung la ea apoi izbucni in ras"

- Cred ca te-am luat la cestia asta! "continua sa rada"

- Eu sunt faimoasa Iofiel... n-ai cum sa nu ma stii! "spuse increzatoare" Tot Raiul stie cine e fetita preferata a lui Big God! "rade din nou" Ah... sau poate ma stii sub numele de Beautiful... "rade din nou"

MesajSubiect: Re: Clubul   

Sus In jos

Clubul
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiss of eternity :: Arhiva :: Arhiva :: Gossip Girl :: Ingeri si Demoni :: Locuri publice-
Mergi direct la: