Kiss of eternity

Kiss of eternity

Blood, Love & Fun

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
V-as ruga frumos sa nu mai postati deoarece forumul este in renovare. Orice post nou va fi sters.
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Carti cu vampiri
Vin Iul 29, 2011 6:57 pm Scris de adina

» Discutii
Mier Iul 27, 2011 8:53 am Scris de EllaLooka

» Cantec de gheata si foc
Mar Iul 26, 2011 5:41 pm Scris de Ghanda

» Locuinta Demonilor
Sam Iul 23, 2011 9:10 am Scris de EllaLooka

» Padurea
Vin Iul 22, 2011 11:12 pm Scris de Gee.

» Alte locuri
Vin Iul 22, 2011 9:58 pm Scris de .MissBlair.

» Parcul
Joi Iul 21, 2011 11:58 pm Scris de Miss.no.Good

» Anime Music Videous
Mar Iul 19, 2011 9:25 am Scris de Miss.no.Good

» Ce asculti acum?
Lun Iul 18, 2011 5:26 am Scris de Miss.no.Good

kissofeternity

Distribuiţi | 

Padurea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Miss Lilith
Admin
Admin

feminin Mesaje : 1377
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 23
Localizare : in hell

MesajSubiect: Padurea   Vin Apr 15, 2011 4:49 pm

Ingerii au nevoie de relaxare. Unde pot gasii mai multa liniste decat in padure?!

Did you know that only when you sleep
you can escape from the demons?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://kiss-of-eternity.forumer.ro
Fresh Blood
Fallen Angel
Fallen Angel

feminin Mesaje : 363
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 21
Localizare : BIG WORLD

MesajSubiect: Re: Padurea   Vin Apr 22, 2011 3:40 am

Mi-am zis sa ies odata afara, din vagauna aia plina de demoni , chiar incepeam sa ma plictisesc .. Mi-am luat niste haine normale din dulap si o pereche de Ray Ban la ochi , soarele batand puternic afara .
Am fugit pana la urma spre padure unde copacii umbreau solul , perfect .. am scos ochelarii de la ochi apoi i-am calcat si mi-am continuat drumul
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://jinxxgirl.tumblr.com/
Runtek.
Human
Human

feminin Mesaje : 136
Data de inscriere : 19/04/2011
Varsta : 20
Localizare : In ceata.

MesajSubiect: Re: Padurea   Vin Apr 22, 2011 3:58 am

Credea ca pe Pamant, linistea predomina zona, dar nu era asa...Se afla in padure mangaie cateva trunchiuri ale copacilor cu mana, pasind calculat pe covorul de frunze uscate .Daca se afla aici insemna ca se satura de ripioare si cordelute luminoase deasupra capului .Vroia sa exploreze noua lume, ceea de pe Pamant .
Auzi un zgomot putin favorabil, dar greutatea mare de intuneric o simtea in fosnetul unor frunze . Nu avea sa caute ciondraneala cu un Demon...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Fresh Blood
Fallen Angel
Fallen Angel

MesajSubiect: Re: Padurea   Vin Apr 22, 2011 4:03 am

Intrat in padure am simtit o pace mult prea mare pentru o natura destul de intunecata si plina de animale necunoscute , cum era padurea . Ori eu eram prea "sfant" si toate astea mi se datorau mie, ori vreun inger aerian avea chef de plimbarica. Am ranjit cu capul in jos apoi am "localizat" locul concentrarii energiei . Am luat-o prin spatele unor arbori apoi am iesit fix in fata ei .
-Hello , angel ..! am spus cu un ton dulce , dar malefic.
Sus In jos
Runtek.
Human
Human

feminin Mesaje : 136
Data de inscriere : 19/04/2011
Varsta : 20
Localizare : In ceata.

MesajSubiect: Re: Padurea   Vin Apr 22, 2011 4:13 am

Si simtea o energie grea care se apropria de ea din ce in ce mai mult.Dar dintr-o data, Demonul se posta in fata ei, chiar nu avea nimic cu ei , ba mai mult, nici nu-i baga in seama .
- Buna, a zis scurt ,analizandu-l din priviri putin . Se vedea pe el ca detine aceea rautate, dar nu o deranza, isi ridica usor umeri , si isi puse bretonul dupa ureche.
Sus In jos
Fresh Blood
Fallen Angel
Fallen Angel

MesajSubiect: Re: Padurea   Vin Apr 22, 2011 4:31 am

Am incercat sa ma pastrez calm si imi reusise pentru ceva momente. M-am deplasat putin in spatele ei vazand ca este destul de pasnica.
-Hm, te-am luat prin surprindere sau ce? am spus eu putin surprins vazand ca nu a facut niciun gest .
Sus In jos
Albinutzsa
Become a demon
Become a demon

feminin Mesaje : 769
Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Padurea   Mier Mai 18, 2011 6:12 pm

Am ajuns in padure, pasind incet pe langa ea spre cascada de care nu stiau prea multi. Dupa ceva minute bune de mers, ne-am oprit in fata cascadei, dandu-mi jos tricoul si blugii, ramanand in boxeri, sarind in apa apoi. Am iesit dupa ceva minute, zambind larg.
- Ce faci mai, ramai acolo? Vino si tu..
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

feminin Mesaje : 477
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 26

MesajSubiect: Re: Padurea   Mier Mai 18, 2011 6:17 pm

"se uita ca ciudat cand il vazu ca se dezbraca, se uiat apoi la rochita pe care o puta si isi dadu seama ca nu apucasa sa isi cumpere nimic alt ceva ca sa se schimbe si doar in chilor nu putea sa ramana; se inrosi toata la fata si spuse jenata"

- Cred ca o sa intru doar cu picioarele... nu am apucat sa imi cumpar nimic de schimb! "inghiti in sec"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Padurea   Mier Mai 18, 2011 6:22 pm

Am chicotit, muscandu-mi buza, zambind apoi larg. Era timida, puteam citi asta in ochii ei mai ales obrajii rumeni o dadeau de gol.
- C'mon, numai fi pudica. In Rai umblai cu frunze. Ce naiba, am zis razand amuzat, ridicand apoi din sprancene.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Padurea   Mier Mai 18, 2011 6:27 pm

"se uita al el incruntata"

- Eu am avut o rochita alba intotdeauna... si... am avut coltul meu de Rai... "incepu sa se joace cu varful degetelor de la picioare in nisipul auriu"

- Si.... nu am avut prea multi vizitatori oricum... "zambi apoi spuse"

- Voi intra asa... se va usca rochita! "intra apoi in apa apropiinduse de el inot"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Padurea   Mier Mai 18, 2011 6:30 pm

Am privit-o zambind, inotand incet, privind-o cum inoata spre mine. Am tras-o de mana, intrand pe sub cursul apei, intr-un fel de pestera. AM privit-o, chicotind apoi.
- Un loc secret..
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Padurea   Mier Mai 18, 2011 6:35 pm

- Waaaw.... "sopti privind uimita in jurul ei si mireasma de flori reaparu in jurul ei, de data asta era o aroma de flori tropicale si razele de soare incepura sa patrunda printre firele de apa"

- Scuze... nu pot controla asta.... "spuse zambind"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Padurea   Mier Mai 18, 2011 9:00 pm

Am chicotit, privind-o in ochi serios, zambind cald apoi. Era minunata.. mai ales ceea ce facea. Era cu adevarat minunata. I-am mangaiat chipul, privindu-i ochii fara sa scot vre-un cuvant. Am inghitit in sec, incercand sa imi iau ochii de la ea insa.. nu reuseam.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 2:54 am

"Isi cufunda obrazul in palma lui calda apoi chicoti inocent. Ii placea foarte tere felul in care se purta Kostas cu ea, era un adevarat inger si nu putea ignora nici faptul ca era un inger care arata foarte bine. Iar ochii lui erau atat de albastrii si frumosi, tot ceea ce era frumos o fascina. Ochii lui o hipnotizau facand-o sa se apropie din ce in ce mai mult de chipul lui. Dandu-si seama ce facea, isi ridica mana si o puse usor peste plroapele lui inchizandu-i-le."

- Nu te mai uita in ochii mei... nu e bine... "spuse departandu-se de chipul lui"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 3:44 am

Am ramas cu ochii inchisi si cu buzele usor intre-deschise. Respiratia mea ii atingea chipul. Mi-am umezit usor buzele cu ajutorul limbii apoi am oftat.
- De ce? Am intrebat-o intr-un final, continuand sa stau in ipostaza asta, asteptand raspunsul.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 3:49 am

"se uita lung si usor speriata la el"

- Nu stiu daca e bine sa ne apropiem prea mult... suntem ingeri... nu avem voie sa facem lucruri rele... "isi musca buza inferioara"
- Nu stiu... sunt mult prea multe lucruri pe care nu le stiu... si mi-e frica sa nu gresesc... "ofta"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 3:51 am

Am deschis ochii, privindu-i chipul, chicotind apoi amuzat. Am tras-o mai aproape de mine, ducandu-mi o mana dupa gatul ei iar cealalta pe chipul ei, masandu-i obrazul. I-am privit buzele, apropiindu-mi chipul de al ei, sarutand-o intr-un final.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 3:57 am

"Iii raspuse involuntar la sarut. Nici prin gand nu-i mai trecea sa riposteze... era absorbita de caldura uzelor lui. Isi duse usor mainile pe umerii lui si se lasa purtata de val. Nu mai conta nimic... nici ce spusese Mihail despre lucrurile astea necuvenite nici ca nu ar fi trebuit sa faca asta..."

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 4:03 am

Mi-am coborat mainile pe talia ei, ridicand-o usor, picioarele ei fiind acum de-o parte si de alta a taliei mele. Am lipit-o usor de peretele micii pesteri, sarutand-o usor salbatic. Ma innebuneau buzele ei carnoase si mari. Am muscat-o usor de buza, lasand-o apoi sa respire, in timp ce o priveam in ochi.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 4:09 am

"Gafaia si inimioara ei batea puternic sub sanul ei stang"

- Ah... "spuse soptit" E ciudat de placut sa iei forma umana! "zambi si ii raspunse la privire"

- Ochii tai sunt atat de frumosi... "Sopti. Aroma de flori isi facuse din nou aparitia"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 4:13 am

Am chicotit auzind-o, ducandu-mi mana prin parul ei, dandu-i bretonul pe spate.
- Iar tu esti dementiala Iofiel, acum inteleg de ce ti se zice Beautiful. Esti extrem de frumoasa.. Reprezinti frumusetea intruchipata, am zis muscandu-mi buza, continuand sa o privesc in ochi.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 4:22 am

"se imbujora toata"

- Multumesc... "Spuse soptit apoi duse usor mainile pe umerii lui mangaindu-i pielea umeda"

- Cred ca pana la urma nu e chiar atat de rau aici pe Pamant si cred ca mi-au fost ascunse mult prea multe lucruri si vreau sa ma inveti... vreau sa stiu tot ce stii si tu... vreau sa fii indrumotorul meu... Voi face tot ce spui tu! "spuse ceva mai serioasa apoi isi inclesta usor degetele in parul de la ceafa lui si se apleca timid peste buzele lui vrand sa il sarute"

Ultima editare efectuata de catre EllaLooka in Joi Mai 19, 2011 4:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Albinutzsa
Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 4:24 am

M-am lasat sarutat, raspunzandu-i la sarut cu pasiune, nevrand sa ii dau pace. Am lipit-o iar de perete, ridicandu-i usor poala rochitei, infiltrandu-mi degetele, apoi mainile, pe sub materialul ud, mangaindu-i soldurile.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 4:39 am

"Nici ea nu stia de unde vine toata dorinta asta.... poate de la faptul ca se simtea frumoasa, atragatoare. Se opri pentru o clipa din sarut cand simti mainile lui pe soldurile ei si suspina apoi continua sa il sarute pasional. Nu stia ce avea sa se intample si nici nu-i pasa, avea incredere in Kostas asa cum nu avusese niciodata in Mihail si lucrul asta o facea sa se simta mai puternica ca niciodata. Puterile ei incepura sa o ia razna, pasarelele incepura sa cante florile sa infloreasca, soarele sa se oglindeasca in fiecare picatura de apa iar asta era doar inceputul."

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 1:28 pm

Am muscat-o usor de buza, retragandu-mi mainile. Nu vroiam sa par nesimtit si sa creada ca am intentia sa profit de ea. Am zambit cald dupa care i-am mangaiat chipul.
- Scuze, nu stiu ce e cu mine, mi-ai facut ceva si.. nu prea imi place asta, am zis razand colorat.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 2:28 pm

"se uita la el zambind apoi spuse"

- Dap... stiu... am chestia asta cu frumusetea.... nu credeam ca are efect si pe ingeri! Scuze... nu a fost intentionat! "Inspira adanc lasandu-si unul dintre picioare sa alunece usor pe langa a lui apoi il cobor si pe celalalt si isi lua mainile de pe trupul lui lipindu-se complet de peretele pesterii."

- Promit sa nu te mai ating... nu vreau sa ma pupi doar pentru ca te fac eu sa ma vezi cea mai frumoasa...."spuse soptit, vorbea cu ochii in pamant"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 2:38 pm

Am inghitit in sec, privind-o serios. Nu vroiam sa creada ca asta e motivul.
- Hei, nu e vorba de asta, am zis serios. Imi place mult si nu datorita frumusetii tale ci.. ai ceva ce ma farmeca si.. ia-ti gandul de la faza asta ok? Nu imi pare rau ca te-am sarutat insa.. nu vreau sa te ranesc. Am obiceiul, am zis serios.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 2:50 pm

- OK! "sopti"
- Doar ca... nu vad cum m-ai putea tu rani... nu pari genul care ar putea sa faca rau cuiva... "zambi dulce"
- Daca te ajuta sa te simti mai bine, putem vorbi despre asta!

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 2:55 pm

Am inghitit in sec, zambind slab apoi. Am clipit de cateva ori, luand-o in brate, iesind din pestera, lasand-o apoi in apa. Am chicotit, incepand sa inot pe sub apa, apucand-o de picioare, tragand-o langa mine, incepand sa o sarut cu pasiune.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Padurea   Joi Mai 19, 2011 3:01 pm

"Ii raspundea la sruturi si in timp ce se juca cu el prin apa fermuarul rochitei albe se desfacu iar rochia aluneca usor de pe ea pierzandu-se in apa. Cand isi dadu seama de asta isi acoperi rapid pieptul cu bratele"

- Rochita mea... "spuse privind in jurul ei incand sa o gaseasca"

MesajSubiect: Re: Padurea   

Sus In jos

Padurea
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiss of eternity :: Arhiva :: Arhiva :: Gossip Girl :: Ingeri si Demoni :: Locuri publice-
Mergi direct la: