Kiss of eternity

Kiss of eternity

Blood, Love & Fun

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
V-as ruga frumos sa nu mai postati deoarece forumul este in renovare. Orice post nou va fi sters.
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Carti cu vampiri
Vin Iul 29, 2011 6:57 pm Scris de adina

» Discutii
Mier Iul 27, 2011 8:53 am Scris de EllaLooka

» Cantec de gheata si foc
Mar Iul 26, 2011 5:41 pm Scris de Ghanda

» Locuinta Demonilor
Sam Iul 23, 2011 9:10 am Scris de EllaLooka

» Padurea
Vin Iul 22, 2011 11:12 pm Scris de Gee.

» Alte locuri
Vin Iul 22, 2011 9:58 pm Scris de .MissBlair.

» Parcul
Joi Iul 21, 2011 11:58 pm Scris de Miss.no.Good

» Anime Music Videous
Mar Iul 19, 2011 9:25 am Scris de Miss.no.Good

» Ce asculti acum?
Lun Iul 18, 2011 5:26 am Scris de Miss.no.Good

kissofeternity

Distribuiţi | 

Parcul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
EllaLooka
Moderator
Moderator

feminin Mesaje : 477
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 26

MesajSubiect: Re: Parcul   Vin Iun 10, 2011 5:54 am

"Se zbatea in bratele lui, reusise sa o sperie atat de tare incat uitase ca e inger si ca are si ea anumite puteri. In mintea ei incepura sa apara niste secvente ce o facura sa tremure:

"Apare si ea pe plaja un pic cam ametita; vroia sa isi limpezeasca capul asa ca isi arunca rochia de pe ea si lenjeria si se arunga in apa; inoata cativa zeci de metri in larg apoi se lasa in voia valurilor, trupul fiindu-i purtat de valuri spre adancuri; ii placea marea, oceanul si se lasa invaluita de plantele marine"

*o vazu pe little S =)) si o da de pe el pe Lil si alerga in larg prinzand-o de talie lingandui corpul de la feminitate pan ala buze apoi se departa*
-Delicios corp little baby

"un gemat ii scapa apoi se uita brusc la el inca ametita de bautura cascand ochii mari"

Davey... "spuse soptit"

Ce-i cu tine.... te-au saturat de Lilith... "il privi incruntata apoi mari si se sprigini usor cu un picior de talia lui"

-Baby e cam greu sa ma sature pe mine cineva..
*ranji si isi trecu o mana pe sani ei*
-Nu a nascut iadul o demonita care sa ma sature... sau poate, regina ta, dar nu am intalnit-o asa ca ma joc cu cine prind....
*ii afce cu ochiu si se apropia de buzele ei sarutand-o din ce in ce mai pasional, lipindu-si corpul de al ei*

"maraie raspunzandu-i la sarut, debea reusise putin apa sa o racoreasca iar el o infierbanta din nou; isi duse o mana pe spatele lui iar privirea ii deveni din nou de gheata; ii magaia usor ceafa si cobora usor pe sira spinarii lui, atingerea ei de gheata facu apa sa se cristalizeze pe pielea lui in locurile in care ea il mangaia cu degetul aratator"

Regina... hmmm... tocmai ai intalnit printesa.... "ranji larg corbind in mintea lui" Lilith.... "ranji din nou"

*cristalele de apa inghetata de pe corpul lui se topeau prea repede sfaraind usor*
Oh baby crezi ca nu stiu cine e defapt Lil? Si ce crezi ca ma misca printesa?
*o musca de buza pana la sange sugandu-il apoi o saruta jucanduse cu limba ei, in timp ce mana lui dreapta ii umbla pe corp pana jos la fund strangandu-il *
Nu e suficienet...

"pufni usor amuzata si tresari usor cand el o apuca de fund nu mai fusese de mult cu un demon si asta ii cam provoca fiori"

Si ce crezi ca o demonita sucubbus... cam insignifianta... asa ca mine va reusi sa te faca sa ajungi in rai.... metaforic vorbind, bineinteles! "ranji larg apoi isi apleca capul into parte si ii linse usor gatulcu varful limbii dupa care ii prinse lobul urechii intre buzele ei bline si incepu sa il framante senzual"

-Ah incearca asta e tot ce pot sa zic...
*raji si o salta cu totul in bratele lui si o desprinde de urechea lui sarutand-o mai pasional si mai salbatic maraind*
Bring it on babe!

"Dupa ce secventa se termina, isi scutura capul de parca fusese intr-o transa, tipa pe care o vazuse semana tribil de mult cu ea sau... era chiar ea... nu reusea sa isi dea seama. Dupa ce se mai dezmetici putin isi dadu seama ca ii era fosrte cal... corpul lui o infierbanta si o facea sa transpire"

- Ok... lasa-ma acuma... da-mi drumul demonule! "spuse incercand sa se elibereze"

Become a demon
Become a demon

feminin Mesaje : 699
Data de inscriere : 08/06/2010
Localizare : in the land of nowhere

MesajSubiect: Re: Parcul   Vin Iun 10, 2011 2:50 pm

Ii da drumul al maini dar se lipi de ea.
-Frumoasa amintire ce pot sa zic. Se aproppia de gatul ei si ii mirosi parfumul.
-As putea sa ma obisnuiesc cu asta. Rade si ii atinge gatul cu buzele sarutand-o atat de suav ca sa-i dea fiori, apoi urca pana la buzele ei sarutand-o.
-Si daca nu vreau ce ai sa-mi faci? Vorbi peste buzele ei.
-Inca nu ti se pare ciudat ca ai renuntat la adevarata ta natura? As putea sa te iert pentru asta, daca admiti ce esti si te intorci cu mine. Isi baga un picior intre ale ei si i le desparti apoi o salta in bratele lui, i mangaie gatul cu pometii degetelor la fel si buzele uitandu-se inca o data intens in ochii ei.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://imaginatie-bogata.forumhit.ro/forum.htm
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Vin Iun 10, 2011 5:22 pm

"Modul lui de a o atinge ii provoca fiori, isi aduse aminte de clipele pe care le petrecuse cu Kostas... el era asa de bland iar damonul asta e atat de impulsiv... Nu avu curajul sa mai zica ceva fiindca era mult prea bulversata de povestea cu 'sora ei geamana' insa isi aminti un lucu pe care il invatase de la Michail asa ca isi indrepta buzele delicat pana la urechea demonului si ii sopti"

- Poate ca ai dreptate poate ca adevarata mea natura e alta... in mod sigur cineva acolo sus imi joaca feste... nu mi s-au spus foarte multe lucruri atunci cand am fost trimisa aici jos... Vreau doar sa stiu ceva, numele tau... spune-mi numele tau demonule!

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Parcul   Vin Iun 10, 2011 5:52 pm

Ii saruta gatul in continuare si mana lui dreapta cazu pe formele ei apoi pe talia si si- poposi acolo.
-Chiar vrei sa stii numele meu ? Sau numele de demon, stii ca trebuie sa faci ceva ca sa-la alfi pe ala nu? Zambi si incepu sa fie mandru de el pt ca corpul ei ii raspundea la atingeri.
-Numele meu este ..... ii saruta decolteul.... hmm nu ti-l spun... o saruta inca o data si o salta pe talia lui.

-Davey baby, that's my name, zambi mandru
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Vin Iun 10, 2011 8:43 pm

"Modul in care o atingea o facea sa tremure toata... nu intelegea de ce dar se simtea atat de frumoasa cand un barbat o atingea in felul asta."

- Nu asta.. pe asta l-am aflat din secventele acele pe care mi le-ai bagat in cap... vreau sa iti stiu numele adevarat... "Spuse prinzandu-i capul intre mainile ei firave... se apleca apoi cu durere si il saruta. Se gandi ca poate asa il va convinge si il va face sa cedeze"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Parcul   Vin Iun 10, 2011 10:28 pm

-In secventele pe care ti le-am aratat? Hmm nu ma pacalesti asa usor, in acele secvente nu cred ca ti-am dezvaluit adevarata mea identitate dar daca tu vrei, as putea sa-ti mai arat ceva poate , poate...zambi dar imi place jocul asta am mai trecut o data prin el si mai ca era sa te topesti toata. ii linse gatul

-Chiar vrei sa-mi stii numele? Te simti tu mai bine daca il stii? iti doresti asta atat de intens? So ce primesc in schimb daca iti zic numele meu?

Incepe sa-i dereuleze toate jocurile dintre ei doi cand S vroia sa afle despre el si in special numele lui , cand Adam disperase ca aduseese un inger acasa ...

"*isi sterse picatura de sange de la gura apoi se aseza pe canapea langa S.*
Aveti dreptate. Ea nu merita, insa sangele ei da!
Fah ce vrei Davey insa niciodata nu vei putea sa o ai. Stii pana la urma un demon isi cunoaste foarte bine princiipele. Doar nu o sa fii tu, marele deodada isi bloca memoria ca sa nu-i afle numele, cu o ingeritza?
*rase, apoi se uita la Lilith*
Hmmm bine ai venit!

Si apoi ii mai arata inca o viziune in care ea descopera cine este el dar la fel isi cenzura oarecum numele :

"se aseza si ea inapoi pe canapea privind incruntata cand la Adam cand la Davey apoi ontreba incruntata"

L......? "isi musca buza inferioara si inchise usor pleoapele"

Damn... cum de nu mi-am dat seama... ah.. cat de idioata pot fi... de asta e asa de puternic.... "marai deschizand ochii si privi oftand spre Adam dupa care la Lilith"

Ce faci printes-o? "spuse ranjind"
"

O apuca de fund si o intinsese pe jos ridicandui piciorul drept pe talia lui.

-Babe are yoy happy now? Sau vrei sa vezi si partidele noastre in care aveai in final spectaculos? dar asta as putea sa o fac pe life...
Sus In jos
Miss Lilith
Admin
Admin

feminin Mesaje : 1377
Varsta : 23
Localizare : in hell

MesajSubiect: Re: Parcul   Sam Iun 11, 2011 1:55 am

Isi dadu ochii peste cap insa ii raspunse la gand.
-In primul rand nu sunt cu nimeni. Mi-e foame. Si in al doilea rand ce vrei sa fac eu? Du-o in iad si arata-i cine e. Sterge-i prostiile din cap. Ai nevoie de ajutor?

Did you know that only when you sleep
you can escape from the demons?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://kiss-of-eternity.forumer.ro
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Sam Iun 11, 2011 9:36 am

"Scanci cand el o puse pe iarba umeda intrand in panica. Nu mai avea lucrurile sub control asa cum credea iar demonul asta chiar avea de gand sa treaca la treaba."
- De ce oare la voi totul se rezuma la sange... Si apoi degeaba imi zici tu ca numele tau incepe cu L... Mihail nu mi-a povestit prea multe despre voi... E ca si cum mi-ai zice ca esti Legiune in persoana oricum nu as stiu de ce esti in stare... Asta pana nu vad cu ochii mei... "Suse panicata fara sa isi mai calculeze cu atentie fiecare cuvant. Incepu ca se zbata in bratele lui incercand sa scape."
- Lasa-ma Davey... Nu vreau imi pierd puritatea tocmai cu unul din rasa ta... "spuse disperata iar aripile slbe ii iesira la iveala pe langa umreii ei firavi"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Parcul   Sam Iun 11, 2011 6:30 pm

Marai nervos la gandul lui Lilith..
-Adik tot eu trebuie sa-ti trimit progeniturile acasa ca tu esti incapabila si o arzi aiurea? si ce-mi pasa mie ca tie foame tie? Atat stii sa bagi intruna in tine Smile) [lil seamana cu tine garga Smile) ] poate tie ar trebuie s-ti bage cineva mintiile in cap
Ii ridica mainile lui Iofiel deasupra capului si se uita la ea razand.
-Of copil ca ma fac cu tine? il bufneste rasul.
Baby puritatea ti-ai pierdut-o de hahaha si nu este prima oara cand noi am face ceva si rasa mea e si a ta asa te-ai nascut, dar ai luat-o razna so pufosenie letz make a trip si baga la loc chestiile alea albe ca nu-mi smulgi absolut nici o lacrima. Daca tot eu trebuie sa-i fac treaba o fac si nu-mi pasa ce iese.
-Vezi ca o sa doara poate la fel de mult ca si cand ti-ai pierdut celelalte aripi... asa ca disparu cu ea in iad....

[cum nu am chef sa fac alt topic k vad ca nu e facut postez tot aici Very Happy]

O data ajunsi in iad , isi lua forma lui de demon
-Home sweet home, welcome baby, rade si o pune pe propriile ei picioare .
-Ah imi pare rau pentru aripioarele tale, care brusc cu caderea in iad se arsera

sau nu-mi para rau rade diabolic.

O lua de mana si inaintara sper al mare .
And btw my name is Legion... in timp ce inaintara pe pereti erau flash backuri cu viata pe care o avea ea inainte.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Sam Iun 11, 2011 10:19 pm

"Incepu sa urle de durere si sa se zvarcoleasca prin focul iadului cand aripioarele ii arsea. Lacrimi amare incepura sa ii curga pe obraji cand vazu toate chinurile la care erau supuse sufletele condamnate sa arda in iad. Flashurile ce ii veneau in minte o tulburau si mai tare si o faceau sa planga in hohote."
- Unde ma duci Davey, lasa-ma... Ce ti-am facut eu de ma chinui in halul asta... "Spuse printre hohote de plans, se simtea neputincioasa si trupul ingeresc o durea cumplit. Avea numeroase arsuri pe picioarele si pe mainile ei firve si ar fi fost in stare de aproape orice doar ca durerea sa inceteze."
- Fac orice vrei tu... Orice jur Davey... Doar scoate-ma de aici... Voi fi cine vrei tu sa fiu si voi face ce vrei tu dar te rog... "Spuse agatandu-se de trupul lui demonic desi o ardea si mai tare. In gandul ei se ruga la divinitate insa nu i se dadea nici un semn. Singura ei speranta era ca cel ce o adusese aici sa o si scoata."

Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parcul   Dum Iun 12, 2011 1:07 am

Se enerva cand ii auzi gandul lui Davey si aparu si ea in iad.
-Uite ma draga la datorie. Mureai de focul meu ca o ardeam hai hui.
Isi dadu ochii peste cap si se duse langa Iofiel si ii apuca fata intr-o mana uitandu-se cu ochii ei negrii de demon la ea.
-Papusa ai de gand sa iti revii si sa iti dai seama cine esti cu adevarat sau ramai aici in flacarile iadului sa devii curva demonilor?
Ii zambi ironic.

Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Dum Iun 12, 2011 5:46 am

"Scanci cand Lilith ii prinse maxilarul intre degetele ei de fier."
- Nu... Nu sunt ea... Nu sunt Scarlett... Nu vreau sa fiu ca ea... "spuse continuand sa planga"- Nu stiu cum sa fiu ca ea... "spuse incet suspinand, dandu-si seama ca nu avea alta alternativa ci doar sa faca ca ei"
- Scoate-ma de aici, te rog... Te implor... "spuse implorand-o si pe ea sperand ca ei i s-ar pute face mila"

Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parcul   Dum Iun 12, 2011 5:27 pm

-Plangaciosi mai sunt ingerii astia pe cuvant.
Isi dadu ochii peste cap si ii dadu drumul si incepu sa se gandeasca ce ar putea sa faca ca sa isi aduca aminte cine e cu adevarat. Statu ce statu apoi ii venii o idee nu foarte geniala.
-Daca ii dau din sangele meu? Ma gandesc ca o avea vrun efect. Doar e sange de demon.
Zambi usor, apoi ii venii alta idee. Se duse langa ea si o saruta pasional si salbatic cum facuse odata in trecut.
-Daca nici dupa sarutul asta nu iti aduci aminte inseamna ca avem nevoie de ajutor.
Chicoti.

Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Dum Iun 12, 2011 7:07 pm

"Flash-uri ii venira in minte cu clipele in care cele doua traiau in aceeasi casa si erau in relatii mai mult decat foarte bune. Nu vroia sa creada cu toate ca fusese aproape convinsa de cei doi."
- Poate ca sunt demon cum ziceti voi dar acum am inima de inger! "spuse soptit dupa ce se desprinse din sarut"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Parcul   Dum Iun 12, 2011 8:17 pm

Se uital a Iofiel plin de scarba.
-Ia hai zat, scuteste-ma de lacrimi si de imploruri ca nu esti demna nici de demon, nici de inger si nu am sa-mi pierd vremea cu progenituri esuate ca tine! Marai nervos.
-Si eu personal nu am de gand sa te scot de aici, asta ca sa stii de unde vi si unde te intorci, ma lepad de tine cum ai facut si tu cu noi, daca Satan se indura si crede ca meriti sa calci pe pamant te voi intoarce, lacrimile tale nu ma misca nici un milimetru si partea mea poate sa devina curva oricui , este o cauza pierduta si nu-mi pasa. Am incheiat acest subiect progenitura!
Se uita la Lilith.
-Si tu asa ai grija de fiicele tale?Mai am un pic si poate traiesc sa te vad si pe tine inger... il bufneste rasul ca asta ar fi imposibilitatea imposibilitatiilor, asa ca o apuca de talie si o saruta pasional.
-Shall we go?
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Lun Iun 13, 2011 12:41 am

"Incerca sa-si opreasca lacrimile cautand disperata un mod de a-i face sa o scoata de acolo. Brusc ceva sau cineva prelua controlul in mintea ei, desi era constientanu putea actiona in nici un fel."
- Stati! "Spuse pe un ton ordonator. Isi ridica capul din pamant si ii privi cu ochii complet negrii"
- Mi-a fost dor de voi! "spuse ranjind larg"
- Lilith... Am nevoie de o mana de ajutor, sunt inca aici inauntru... "spuse maraind"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Parcul   Lun Iun 13, 2011 5:23 pm

Se aseza in genunchi in fata ei uitandu-se la ea.
-Hmm de ce te-as crede ingeras? si daca nu vreau sa stau? Ii mangaie fata
-demonstreaza-mi ca esti acolo ca de altfel o sa incepi sa arzi si tu in focurile iadului dar asa ca sa-ti ispasesti pedeapsa ca te-ai factu pufosenie! spuse nervos.
-Si sper ca nu ma faci sa astept mult!

off: ba mami noi cand mai vb? Smile) / vedem
Sus In jos
Miss Lilith
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parcul   Lun Iun 13, 2011 5:30 pm

Se infurie putin cand auzii ce ii zise Davey insa atunci cand fu sarutata uita de nervi.
-Dragul meu eu niciodata nu am sa devin inger.
Chicoti, apoi cand o auzi pe Ioefil zambi larg.
-Se pare ca a functionat sarutul meu.
Se aseza langa Davey dar stand pe ciuci si nu ingenunchi si se uita atent in ochii ei.
-Ar fi timpul sa uiti dfe chestia cu inger si sa redevii cine ai fost.

Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Mar Iun 14, 2011 3:25 am

"Urla cat o tinura plamanii aparent fara nici un motiv. Isi infipse degatele in parul lung si ochii i se dadeau peste cap incercand sa revina la culoarea lor normala"

- Sa te ia toti dracii si sa te aduca aici sa arzi in focurile Iadului Mihail..... "urla din nou incercand sa mentina controlul asupra corpului in care era"

- Sunt aici idiotule! "spuse maraind nervoasa catre Davey"

- Nenorocitul de Mihaill m-a prins intr-o noapte cand plecam din club si a incercat sa ma scoata din corpul asta. Crezand ca a reusit si-a bagat tarfa aia nenorocita de ingerita peste mine aici!

- Ce dracu vrei sa fac ca sa ma crezi... "Spuse continuand sa maraie apoi isi infipse una dintre maini in interiorul trupului lui ce ardea si isio folosi puterea pentru a opri flacarile"

- Acum esti multumit? "il intreba scotandu-si mana intacta apoi o privi pe Lilith"

- Incerc Lilith.... incerc.... dar nu pot sa o tin prea mult... e puternica nenorocita... "Spuse urland din nou apoi ingerul din ea prelua din nou controlu"

- Mihail, te rog.,.. scote-ma de aici! "spuse impreunandu-si mainile si incepand sa se roage"

Off: fetelor voi mai stiti ce puteri avea Scarletzica mea la inceput de tot... parca tot faza cu inghetul nu?

Ultima editare efectuata de catre EllaLooka in Mar Iun 14, 2011 3:43 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ladybug
Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Parcul   Mar Iun 14, 2011 3:37 am

off: nu's in corp uman

on: Maraie nervos si o plezni cu putere aruncand-o la un metru distanta.
1. Idiot e tactu nu eu!
2. Mai ai mult de mancat pana sa-mi demonstrezi ca esti tu!
3. Nu ma ataci fara sa scapi!
4. Nu te voi ierta nici o data pentru tradare!
5. M-am plictisit mai astept mult dupa tine?
6. Ce mai vreau sa faci? Hmm sa sacrifici 666 de copii si sa le bei sangele pana la ultima piicatura si vreau sa-i duci corpurile lui Mihai. Zambi diabolic .
Si dupa mai vedem ce mai am chef sa faci! Ar fii bine sa incepi cu punctul 6 !
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Mar Iun 14, 2011 3:50 am

"Dupa palma primita Scarlett reusi sa preia din nou controlul, se ridica in picioare si incepu sa rada diabolic"

- E si taicatu... Si am sa omor 6666 daca este nevoie ! "Spuse privindu-l infuriata apoi se apropie de el si isi puse bratele inghetate dupa gatul lui si il saruta. Budele lor sfaraiau din cauza focului si a ghetii ce faceau contact"

- Nu-mi pasa daca ma ierti sau nu... esti mai sexi asa... mai rau... imi place... "ranji larg asteptandu-se sa o loveasca din nou"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Parcul   Mar Iun 14, 2011 3:56 am

-Ah mai vedem noi asta..nu am incredere in tine, nu mai am adica incredere in tine...
Oarecum ii placea la nebunie senvatia cand il saruta asa ca o lipeste de el punandu-i pana pe spate si o saruta pasional....

-Nici mie nu-mi pasa dar parca presimt ca tot tu vei avea de suferit nu eu, pana la urma urmei eu nu am tradat nimic...si nu ai scuza ca nu ai luptat ..marai esti slaba esti copil, bebe .... trist ...pacat.....
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Mar Iun 14, 2011 4:04 am

"Sarutul ala ii rascoli amintiri strasnice in legatura cu ei doi"

- Ma revansez eu! "spuse facandu-i cu ochiul"

- Daca reusesc sa o fac pe nenorocita sa dea de Mihail ma ierti?! "spuse clipind des apoi incepu sa rada ironic"

- Acum scoate-ma dracu de aici ca in corpul asta mai e si un inger si s-ar putea sa ar toata... "spuse maraind"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Parcul   Mar Iun 14, 2011 4:08 am

Ma revansez eu o imita la perfectie. nu trebuie sa te revansezi trebuie sa demonstrezi si pana sa te iert crede-ma ca va trece multttttttttt ... se uita la ea fara sa schiteze nimic..
-Si crezi ca-mi pasa mie ca mai este un inger aici? Imi simti cumva pulsul?
-Oare mai am incredere suficienta in tine sa-ti dau drumul de aici? Spune-mi? O apuca de par Iofiel unde esti copil? Scarlett mama care are puterea sa detina controlul?
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Mar Iun 14, 2011 4:15 am

"Ranji malitios"

- Are treaba... e ocupata sa se roge la Tacsu'! "spuse apropiindu-se de el si atingandu-i usor cu degetele inghetate flacarile de pe piept"

- Momentan eu detin controlul dar cred ca o sa mai am nevoie de putina durere din cand in cand sa sa imi revin... "spuse lingandu-si buzele cu pofta in tmp ce se gandea la palma pe care i-o arsese mai devreme" Smile)

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Parcul   Mar Iun 14, 2011 4:20 am

-Sa speram ca asa este ca daca ma minti ai sa uiti de corpul asta si o sa arzi in iad! ai inteles?
marai
-Nu spun de 2 ori acelasi lucru. Se uita fulgerator la ea.
-Si daca mai ai nevoie de durere si asta se rezolva zambi smechereste.
So let's go back !
Se intorsesera exact in parc pe aceeasi banca.
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Mar Iun 14, 2011 4:28 am

"Inchise ochii simtind cum ranile i se vindecau"

- Ah... luate-ar dracu de ingerita! "spuse mareind"

- Tre sa gasesc o modalitate sa o scot din corpul asta Davey... poate daca incerci sa iti bagi tu cativa demoni inauntru... dar asta dupa ce reusesc sa dau de Mihail! "ranji malitios apoi isi puse mana rece pe picorul lui urcand usor cu ea"

- Sper ca nu mi-a luat nimeni camera cat am fost plecata! "ranji din nou continuand sa isi plimbe mana rece pe piciorul lui""

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Parcul   Mar Iun 14, 2011 4:32 am

Isi puse mana peste mana ei.
-Imi place cum gandesti trebuie, trebuie tu singurica ti-am zis ca nu te iert pt ce ai facut trebuie sa demonstrezi ca meriti ceva de la mine asa ca nu-mi bag nimic in tine.... ii facu cu ochiul
-Sorry babe dar am impresia ca iti place sa fi pufoasa... si asta o sa te coste
Sus In jos
EllaLooka
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Parcul   Mar Iun 14, 2011 4:41 am

"ofta ironic"

- Ah.... si eu care vroiam sa ferific daca tarfa asta inaripata minte sau nu.... spunea ca nu i-a bagat-o nimeni pana acuma... si vreau sa stiu ce dracu a facut Mihail cu corpul asta! "mari enervata"

- Si nu... numi place sa fiu pufosenie... ca astea is calugarite din nastere... "maraie din nou"

Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Parcul   Mar Iun 14, 2011 4:47 am

-Ahamz sa te cred sa nu te cred? zambi strengareste si incepu sa-i mangaie fata
-Vreau o demonsttratie mica de la tine in momentul asta, fa ceva atat de josnic ca sa incebunesti ingerul ce zici tu?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Parcul   

Sus In jos

Parcul
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiss of eternity :: Arhiva :: Arhiva :: Gossip Girl :: Ingeri si Demoni :: Locuri publice-
Mergi direct la: