Kiss of eternity

Kiss of eternity

Blood, Love & Fun

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
V-as ruga frumos sa nu mai postati deoarece forumul este in renovare. Orice post nou va fi sters.
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Carti cu vampiri
Vin Iul 29, 2011 6:57 pm Scris de adina

» Discutii
Mier Iul 27, 2011 8:53 am Scris de EllaLooka

» Cantec de gheata si foc
Mar Iul 26, 2011 5:41 pm Scris de Ghanda

» Locuinta Demonilor
Sam Iul 23, 2011 9:10 am Scris de EllaLooka

» Padurea
Vin Iul 22, 2011 11:12 pm Scris de Gee.

» Alte locuri
Vin Iul 22, 2011 9:58 pm Scris de .MissBlair.

» Parcul
Joi Iul 21, 2011 11:58 pm Scris de Miss.no.Good

» Anime Music Videous
Mar Iul 19, 2011 9:25 am Scris de Miss.no.Good

» Ce asculti acum?
Lun Iul 18, 2011 5:26 am Scris de Miss.no.Good

kissofeternity

Distribuiţi | 

Hotelul lui Chuck

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Albinutzsa
Become a demon
Become a demon

feminin Mesaje : 769
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 26

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 6:59 am

Si-a ridicat capul, privindu-l usor uimita. A zambit larg, chicotind.
- Bine, a zis zambind larg, chicotind. Merge insa.. ce sarbatorim?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Mia Club
Angel
Angel

Data de inscriere : 18/04/2011

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:01 am

Luase sampania lui preferata de pe jos si cele doua pahare si le umpluse,ii daduse unu si ciocnise.-Ca ne-am revazut.Ii spuse luand o gura iar dupa sarutando.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

feminin Mesaje : 129
Data de inscriere : 21/04/2011
Varsta : 21

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:07 am

Serena simtea ca ii datoreaza o vizita lui Nate, dupa ce el fusese binevoitor si ii facuse una dupa ce se intoarse din Paris. S purta o rochita vaporoasa, roz cu tente de alb, care avea un decolteu generos pe care avusese grija sa-l umple cu un lant supradimensionat. In picioare purta o pereche de opincute albe, simple. Ea nu ii luase niciun lant sau inel sau cercei, in schimb o antica sticla de vin zacea intr-o plasa de cadouri. Inca de cand Chuck ii fusese coleg de casa, ea nu mai batea cand venea la el. Pur si simplu, apasa pe clanta si intra, exact cum facuse acum. Nu era nimeni in living si S spera din tot sufletul ca C sa nu fie acasa. Serena sa indrepta spre camera lui Nate, fara sa faca prea mare galagie. Poate dormea. Apasa pe clanta si isi vari capul inauntru, lucru care imediat il regretase. Plasa de cadouri pica, sticla prefacandu-se in mii de ciobulete pe jos. Oh, imi pare rau! Spusese S, iesind din camera lui Nate. Simtea cum lacrimii isi faceau loc in ochii ei, asa ca trase aer in piept de 5 ori, spunandu-si ca era vina ei si ca oricum nu putea sa se astepte la altceva. Nu era ca si cum ar fi fost impreuna. Pentru ca nu erau...din vina ei.
Sus In jos
Albinutzsa
Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:09 am

A dat sa il sarute cand deodata a auzit vocea lui Serena. A inghitit in sec, privindu-l pe Nate. Si-a lasat privirea in jos, ridicandu-se apoi, tragand bikinii pe ea.
- Mergi dupa ea, a spus apoi si-a tras maieul, dupa, blugii cu talie inalta.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:11 am

Incepuse sa injure nervos iesind la ea cu paharul de sampanie in mana,il bause pe tot spargandu-l uitandu-se la sticla de vin sparta,apoi la ea care mai avea putin si plangea.-Buna Serena.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:15 am

Serena s-a intors spre Nate, inghitind in sec. Imi pare rau ca am facut mizeria asta, spusese schitand apoi un zambet. Aaa, ma bucur ca te-ai impacat cu Raina. mintise ea. Eu voisem sa vad daca esti ok, dupa toata balaceala. Zise, ridicand usor din umeri.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:17 am

Se apropiase de ea privindo adanc in ochi.-Serios?Ai venit pentru asta cu o sticla de vin,si pentru asta iti vine sa plangi?Zambise,Serena se jucase cu el in tot acest timp..el de ce n-ar faceo?
Sus In jos
Albinutzsa
Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:20 am

S-a dus pana la baie repede si s-a aranjat apoi a inghitit in sec. Ea precizase ca.. ii e teama insa, deja era prea tarziu. Era indragostita pana peste cap de Nate. Si-a luat geaca de piele de pe scaun si a tras-o pe ea, iesind apoi.
- Scuze S, a zis trista, uitandu-se apoi la Nate.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:25 am

Oare in tot acest timp aceasta fusese postura in care S il pusese pe N? Probabil ca da. Ea dadu usor din umeri. Ii venea sa ii spuna ca il iubeste, ca vrea sa fie cu el, dar n-avea rost. Nu acum, cand el se impacase cu Raina. Nu avea de gand sa le strice relatia, doar pentru ca era ea nehotarata. Nu-mi vine sa plang. E...cred ca mi-a intrat un ciob in ochi sau ceva. Zambi timid cand o vazu pe Raina apoi lasa un ras fals sa-i scape. Scuze pentru ce? Ma bucur ca v-ati impacat! exclama ea. Si aia arata spre sticla sparta pe jos Ar fi fost pentru voi, doar ca s-a cam...spart.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:27 am

Si Nate se enervase razand,un ras isteric care putea enerva si pe cel mai relaxat om.-Sti ceva Serena?Nu iti merge,fierbi de gelozie!Nu m-am impacat cu nimeni,doar m-am simtit bine,ne-am simtit.Spuse tregand pe langa ele intrand inapoi in camera lui fara sa ii pese ca trecuse peste cioburi,si daduse cu pumnul in perete.
Sus In jos
Albinutzsa
Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:31 am

A inghitit in sec, ramanand proasta. Nu astepta sa zica ca sunt impreuna insa.. nici chiar chestia asta. S-a uitat spre camera, inghitind in sec. Si-a lasat privirea in jos pentru cateva momente, incepand sa se gandeasca. Nu avea ce sa caute aici..
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:36 am

S il privi cum pleaca. Adevarul era ca si pe ea o luasera nervi, dar n-avea ce sa faca. Raina, eu o sa plec... spuse, zambindu-i. Se pare ca voi mai aveti ceva treburi neterminate aici. Spuse, imbratisand-o. Mi-a parut bine sa te vad.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:38 am

Iesise din camera si se uitase la Serena.-Nu pleci!Trebuie sa vorbim,sa dam cartile pe fata.Se uitase la R.-Imi pare rau.Spuse cu privirea aia trista.-Ti-am spus ca nu merit.Inghisie in gol privindo pe S
Sus In jos
Albinutzsa
Become a demon
Become a demon

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:40 am

Se simtea ca un rahat. I-a raspuns fara vlaga la imbratisare, inghitind in sec. Si-a intors privirea cand l-a auzit, inghitind in sec, lasandu-si privirea in jos, plecand din apartament fara sa scoata vre-un sunet. Ura chestia asta insa.. de fiecare data cand se indragostise, suferea.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:43 am

Serena trase aer in piept cand Raina parasi apartamentul. Ce sa vorbim? intreba, dandu-si usor ochii peste cap. Nu trebuie sa vorbim nimic! O sa te fac sa suferi, esti constient de asta, nu? Ma bucur ca te-am vazut cu Raina, asa mi-am dat seama ca ce eram pe punctul sa fac initial nu e bine. Dadu din cap, convingandu-se pe ea. Nu vreau sa suferi iar, Nate. Nu meriti. Nu din cauza mea.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:45 am

Am mers langa ea spuandu-i.-Eram consient de asta de cand m-am indragostit de tine Serena,si nu imi pasa ca sufar..imi pasa ca nu imi dai atentie si oricine e mai important decat mine,asta imi pasa.Spuse privindo adanc in ochi.-M-am saturat de toate astea..ce era sa faci?
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:50 am

Ofta incet. Voiam sa-ti spun ca m-am decis, dupa atata timp. Dar asta va duce la si mai multa suferinta, ca ultima data. Se dadu un pas in spate. Nu vreau sa suferi iar si daca exista vreo sansa sa ma uiti, vreau sa o iei.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:51 am

-Vrei sa te uit?Chiar vrei sa te uit?Spuse lipindo de el privindo din nou adanc in ochii,cu ochii aia lui smecheri :>
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:52 am

Il privi, parand hipnotizata de el. Isi musca incet limba, nefiind in stare sa-i spuna ca ea voia s-o uite. Pentru ca, pana la sfarsitul zilei, nu era adevarat. Nu voia asta, dar nici nu mai putea sa continue asa.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:54 am

-Serena raspunde-mi..vrei sa te uit?Daca ies pe usa aia ma vei pierde pentru todeauna,vrei sa te uit?Puse accent pe todeauna privindo in ochi in continuare.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:57 am

S inghiti in sec. In loc de un raspuns, ea se apleca spre N, unindu-si buzele intr-un sarut. Nu, Nate. Nu vreau. Raspunse ea, intr-un sfarsit.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 7:59 am

Am privito zambind,oarecum fericit si mi-am asezat mainile pe fata ei sarutando usor.-Pana la urma ce vrei de la mine?Spuse pe o voce de copil mic,ii parea rau ca o facuse pe R sa sufere,avea sa vorbeasca cu ea.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 8:01 am

S ofta, amintindu-si de vremea cand nu-l cunostea pe Dan. Pana atunci fusese doar Nate, desi il impartea cu Blair. Dar fusese doar el. Asta-si dorea. Sa fie doar Nate din nou, dar oare cat avea s-o tina? Vreau dragostea ta, nimic mai mult. spuse ea, muscandu-si buza.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Joi Iun 30, 2011 8:03 am

-O vei avea,cat timp o vei merita.Spuse sarutando usor pe frunte,dupa pe varful nasului iar la sfarsit de buze,un sarut plin de pasiune.Dupa ceva timp el plecase la fel si ea,Nate nu stia daca era cu ea sau nu,era confuz...iar ce i-a facut lui R era de neiertat.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

feminin Mesaje : 1273
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 24
Localizare : În mijlocul Iadului.

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Lun Iul 11, 2011 5:52 am

.MissBlair. a scris:
-Exact! replicase ea.
Se apropie de el lasandu-si capul pe umarul lui.
-Prefer sa stau asa.
-Nu imi place sa ma uit pe geam,prea multe amintiri dintr-o data.
adaugase ea pe un ton dragalas si obosit.

Isi intoarse privirea spre ea, dandu-si seama ca acelasi efect pe care il aveau cladiriile asupra lui il aveau si asupra ei. Si-o intoarse insa la scurt timp, preferand sa nu-i raspunda si sa ramana tacut, asteptand in liniste sa ajunga acasa.
Sus In jos
.MissBlair.
Angel
Angel

feminin Mesaje : 152
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Lun Iul 11, 2011 5:56 am

Statea asa restul drumului incercand sa se gandeasca la orice alceva inafara de ei doi,dar nu prea avea succes mai ales ca el era atat de aproape.
Cand masina se oprise se departa de el iesind imediat pe usa de la masina.
isi aranja rochita pana coborase el si incerca sa isi tina echilibrul.

Ultima editare efectuata de catre .MissBlair. in Lun Iul 11, 2011 7:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Lun Iul 11, 2011 5:58 am

Iesi si el la scurt timp din masina atunci cand aceasta se opri in parcarea hotelului. O urmari cu privirea in tot acest timp, ajungand la scurt timp si langa ea. O lua in brate pe sus, obligat-fortat:)), privind-o serios.
- Nu-mi pasa daca protestezi, insa vreau sa ajungi intreaga. Si in modul in care mergi acum, numai intreaga nu o sa ajungi pana sus, ii zise, privind-o inca serios.
Sus In jos
.MissBlair.
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Lun Iul 11, 2011 6:05 am

Il privea cum se apropie de ea,si tot se aproipa si tot se apropia apoi tipase cand o luase pe sus,devenind foarte speriata.
-Aaaaaa! Chuckkkkk!
-Mi-e frica de inaltimi! Chiar daca intentia ta e una buna! Eu te avertizez ca nu e vina mea daca vomit pe tine!
spuse ea pe un ton disperat apoi isi duse manile in jurul gatului lui strangandu-l tare pentru a fi sigura ca nu pica si ochii ii inchisese,pentru a incerca sa nu observe distanta intre ea si pamant.

Ultima editare efectuata de catre .MissBlair. in Lun Iul 11, 2011 7:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Lun Iul 11, 2011 6:11 am

O privi usor incruntat dar si nedumerit, ridicand intr-un final o spranceana.
- Esti la doar cativa cm - 1 m fata de sol si ti-e frica. Serios, Em?, o intreba, insa nu-i astepta raspunsul ca isi continua sirul de vorbe. Te credeam mai curajoasa de atat, dar vechia Em se pare ca nu mai exista.
Si continua sa mearga, in ciuda faptului ca ei inca ii era frica.
Sus In jos
.MissBlair.
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Lun Iul 11, 2011 6:14 am

-Heiii! Is curajoasa! Dar totul pana la inaltimi si gandaci,paianjeni etc!
-DA?
se rastise ea la el.
-Si hai o data mai repede ca simt cu mi se intoarce stomacul pe dos! Vreau sa simt pamantul! Se disperase ea in continuare.
-Si daca nu observi ditamai animala care sta la tine in brate asa ca nu imi zi ca nu exist...doar daca esti chior rau! adaugase ea ironic
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   

Sus In jos

Hotelul lui Chuck
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiss of eternity :: Arhiva :: Arhiva :: Gossip Girl :: Gossip girl :: Locuinte-
Mergi direct la: