Kiss of eternity

Kiss of eternity

Blood, Love & Fun

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
V-as ruga frumos sa nu mai postati deoarece forumul este in renovare. Orice post nou va fi sters.
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Carti cu vampiri
Vin Iul 29, 2011 6:57 pm Scris de adina

» Discutii
Mier Iul 27, 2011 8:53 am Scris de EllaLooka

» Cantec de gheata si foc
Mar Iul 26, 2011 5:41 pm Scris de Ghanda

» Locuinta Demonilor
Sam Iul 23, 2011 9:10 am Scris de EllaLooka

» Padurea
Vin Iul 22, 2011 11:12 pm Scris de Gee.

» Alte locuri
Vin Iul 22, 2011 9:58 pm Scris de .MissBlair.

» Parcul
Joi Iul 21, 2011 11:58 pm Scris de Miss.no.Good

» Anime Music Videous
Mar Iul 19, 2011 9:25 am Scris de Miss.no.Good

» Ce asculti acum?
Lun Iul 18, 2011 5:26 am Scris de Miss.no.Good

kissofeternity

Distribuiţi | 

Hotelul lui Chuck

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Dandelion.
Grafician
Grafician

feminin Mesaje : 1273
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 24
Localizare : În mijlocul Iadului.

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Mier Iul 13, 2011 2:10 am

Isi intoarse privirea spre ea, avand-o intr-un fel chinuita.
- Eu nu sunt genul ala de om, Emma, ii spuse dur cu ea si tot odata si cu el, privind-o acum fix in ochii.
O mai privi cateva clipe, insa apoi se intoarse si incepu sa mearga lent spre living. Ura sa se simta asa si singura distragere ar fi fost ea, insa nu vroia sa se foloseasca de ea. Nu de ea, cea pentru care inca mai simtea ceva, desi nici in ruptul capului nu vroia sa recunoasca.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
.MissBlair.
Angel
Angel

feminin Mesaje : 152
Data de inscriere : 18/04/2011
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Mier Iul 13, 2011 9:48 pm

Nu ii mai spuse nimic il lasa sa se duca linistit spre sufragerie iar ea se duse spre masuta de alcol si se imprietenise cu o sticla de acolo.O luase cu ea si se trantise in pat,iar in timp ce schimba posturile tot mai lua o gura din ea.Lasase pe un post de muzica si se ridicase usor de pe pat lasanad sticla pe mai mult de jumate goala jos si incepuse sa cotrobaiasca in gentuta ei micuta,de unde isi scoase un "joint",asa ca in vremurile vechi, il aprinse si dupa cateva fumuri era pe pat sarind ca un copil mic pe ritmul muzici,iar dupa inca cateva,se prabusise pe podea,iar "tigara" inca aprinsa cazuse pe covor,se auzi un zgomot puternic la contactul cu pamantul,iar ea zacea pe jos inconstienta.
Cine stie,poate pana la urma drogurile cu prea mult alcol chiar te bagau in coma.
Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

feminin Mesaje : 1273
Data de inscriere : 10/06/2010
Localizare : În mijlocul Iadului.

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   Vin Iul 15, 2011 5:57 am

Auzi muzica insa la inceput nu se duse sa vada ce se intampla, ramanand inca in living. Dupa cateva minute, nemaiauzind atat de multe zgomote, se gandi ca poate adormise, desi nu credea ca ar fi posibil.
Se indrepta spre camera lui, vrand sa isi confirme banuiala. Intra in camera si se indrepta spre ea, observand ca ceva era totusi ciudat. Se apropie de ea si se lasa in jos, cercetandu-i cateva clipe chipul, apoi incerca sa o trezeasca, insa in zadar. Se incrunta, sunand in cateva clipe si la spital, chemand o salvare, mai tarziu, fiind deja in drum spre spital.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Hotelul lui Chuck   

Sus In jos

Hotelul lui Chuck
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiss of eternity :: Arhiva :: Arhiva :: Gossip Girl :: Gossip girl :: Locuinte-
Mergi direct la: