Kiss of eternity

Kiss of eternity

Blood, Love & Fun

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
V-as ruga frumos sa nu mai postati deoarece forumul este in renovare. Orice post nou va fi sters.
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Carti cu vampiri
Vin Iul 29, 2011 6:57 pm Scris de adina

» Discutii
Mier Iul 27, 2011 8:53 am Scris de EllaLooka

» Cantec de gheata si foc
Mar Iul 26, 2011 5:41 pm Scris de Ghanda

» Locuinta Demonilor
Sam Iul 23, 2011 9:10 am Scris de EllaLooka

» Padurea
Vin Iul 22, 2011 11:12 pm Scris de Gee.

» Alte locuri
Vin Iul 22, 2011 9:58 pm Scris de .MissBlair.

» Parcul
Joi Iul 21, 2011 11:58 pm Scris de Miss.no.Good

» Anime Music Videous
Mar Iul 19, 2011 9:25 am Scris de Miss.no.Good

» Ce asculti acum?
Lun Iul 18, 2011 5:26 am Scris de Miss.no.Good

kissofeternity

Distribuiţi | 

Resedinta Waldorf

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Miss Lilith
Admin
Admin

feminin Mesaje : 1377
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 24
Localizare : in hell

MesajSubiect: Resedinta Waldorf   Mier Iun 22, 2011 12:13 am

Aici sta Serena & Blair si restul familie Waldorff.

Did you know that only when you sleep
you can escape from the demons?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://kiss-of-eternity.forumer.ro
Miss Lilith
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 2:39 am

Dupa ce aflase ceva care o socase enorm se intorsese acasa. Se despartise de print nemaiputand sa continue relatia pe care o avea cu el datorita vestei. Lacrimi i se prelingeau pe obraz insa nu stia daca erau lacrimi de fericire sau de tristete. Lua telefonul si ii tasta un mesaj lui Chuck.

Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

feminin Mesaje : 1273
Data de inscriere : 10/06/2010
Localizare : În mijlocul Iadului.

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 2:49 am

Ajunse la scurt timp si acasa la Blair. Urca pana la etajul la care statea si se indrepta apoi spre camera ei, stiind ca o va gasi acolo. Batu apoi la usa, intrand apoi incet in camera.
- Ce s-a intamplat?, o intreba, privind-o serios, la fel cum era mereu, in timp ce se apropia de ea.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Miss Lilith
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 2:59 am

Cand il vazu ii sari in brate si incepu sa planga in hohote neputand sa se abtina sau sa se opreasca. Cand reusi intr-un final sa se calmeze lua din pat ceva ce semana cu un termometru si ii lua mana intr-a ei apoi ii puse acel lucru in palma lasandu-l sa isi dea seama singur ce e.

Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

Data de inscriere : 18/04/2011

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 8:49 pm

Nate venise la resedinta Waldorf cautando pe Serena,venise dintr-o mica excursie cu mama sa iar din acest motiv vroia sa o vada,ii era dor de ea si in plus avea un mic cadou din Paris,pentru ea.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

feminin Mesaje : 129
Data de inscriere : 21/04/2011
Varsta : 21

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 8:55 pm

Serena ajunse mai devreme din Los Angeles, unde isi incepuse 'cariera' de actrita. Nu era sigura cum avea sa continue, totusi, aceasta cariera, dar ca distractie de vara a fost foarte eficienta. Nu vorbise inca cu Blair si ii era foarte dor de prietena ei cea mai buna, dar auzise vocea lui Chuck si chiar nu voia sa deranjeze. Asa ca merse in living, vrand sa astepte pana cei doi aveau sa termine.
Cand il vazu pe Nate colturile buzelor i se ridicara automat, formand un zambet. Inima ii tresari si, defapt, chiar era putin uimita. Merse spre el, luandu-l in brate. Nate! Ce mai faci?, intreba cand ii dadu drumul din imbratisare.

Ultima editare efectuata de catre Dudix in Mar Iun 28, 2011 9:00 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 8:59 pm

Zambise,zambetul lui perfect si o imbratisare sarutandu-i obrazul.-Serena!Am venit dintr-o micuta excursie in Paris,iar acum am venit in cautarea ta..imi era dor de tine.Am zambit facandu-i semn sa se aseze pe canapea,m-am asezat uitandu-ma in continuare la ea,era frumoasa.Mi-am adus aminte de cadou si i-am spus.-Asta e pentru tine.I-am asezat in palma o cutie de bijuterii unde se afla un set,un lant,o bratara,cercei si un inel..din noua colectie de la Paris.-Sper sa iti placa
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 9:06 pm

Un cadou? Serena a facut o fata surprinsa, punandu-si o mana la gura. Oare merit? Intreba ea , chicotind incet, deschizand cutia. Oh, Nate! Sunt frumoase! Cred ca ai dat o gramada pe ele. Nu trebuia sa te deranjezi. Spuse ea, putin rusinata pentru ca ea nu-i adusese nimic din Los Angeles. Defapt, nici macar nu se asteptase sa-l mai vada pe Nate dupa ulimele intamplari din New York. Ai vrea sa mi le pui? intreba, incepand sa clipeasca des.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 9:09 pm

Am inceput sa rad,de cand era ea asa de..asa de interesata cati bani dadeam eu pe ceva?I-am facut semn sa se intoarca cu spatele la mine si i-am spus.-Sigur.Am mers spre ea luand lantul asezadu-i tot parul intr-o parte simtindui parfumul care candva ma inebunea complet,am stat cateva secunde privindu-i gatul umezindu-mi buzele prizandu-i colierul la gat.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 9:21 pm

Serena se intoarse, inspirand puternic aer in piept. Multumesc! Cum imi vine? Intreba, ridicand usor sprancenele.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 9:25 pm

M-am uitat in decolteul ei si am spus.-Perfect.I-am zambit perfect spunandu-i.-Te ajut si cu cerceii?Am spus apropiindu-ma de ea luand cerceii din cutie,privindo apoi adanc in ochi asteptandu-i raspunsul.Avea niste ochi albastri atat de frumosi,zambetul acela copilaros dar pana la urma si pervers.I-am zambit privindo in continuare.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 9:53 pm

Serena isi baga mainile prin par, aranjandu-l putin apoi lasa un zambet sa-i scape. Nu vrei sa ma ajuti cu toate, totusi?
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 9:57 pm

Dupa ce ii puse cerceii o privise,cum era aproape de ea ii privise si buzele in acelasi timp,isi ridicase privirea spre ochii ei privindo de data asta serios,si ii spuse.-Depinde care sunt toate lucrurile cu care vrei sa te ajut.Am ras,raspunsul meu fuse si unul pervers.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 9:58 pm

Serena se uita urat la el, apoi il impinse in joaca. Era vorba de cercei, bratara si inel, domnule Archibald! Incepu sa rada. Deci, ma ajuti sau nu? Facu bot, parand suparata.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:00 pm

Incepuse sa rada muscandu-si buza intizandu-i mana ca sa ii aseze bratara iar la inel ii sarutase inainte mana asezand si inelul intre timp mergand cu saruturile pana la umar.-Mi-a fost dor de tine.Zambise,zambetul unui Archibald.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:04 pm

Serena il privi, ridicandu-si usor o spranceana. Mie nu mi-a fost. Spuse, impingandu-l pana cazu pe canapea apoi scoase limba, stand in fata lui. Cum a fost Paris?
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:06 pm

-Serios?Spuse ridicand o spraceana si o trase peste el spunandu-i.-A fost foarte bine,plin de fete frumoase.Spuse jucandu-se cu varful nasului de-al ei.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:12 pm

Nuuu! Spuse ea, frecandu-si nasul de al lui. Fete frumoase, zici? Serena isi baga mana sub camasa lui, incepand sa faca cercuri pe abdomenul lui. Cat de frumoase?
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:15 pm

Iar ea incepuse sa se joace cu el..incepuse sa rada jucandu-se pe spatele ei spunandu-i.-Foarte frumoasa,atat de frumoasa incat l-au cucerit pe Archibald,foarte usor chiar.Am spus zambit privindu-i fiecare miscare.-Dar la tine cum a fost?
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:19 pm

Serena miji ochii. Serios? L-au cucerit pe Archibald? Pe care dintre ei? Intreba, lasand un zambet pervers sa se iveasca. Los Angeles a fost uimitor! O vara foarte relaxanta, defapt... Spuse S, putin ganditoare.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:21 pm

Am inceput sa rad spunadu-i.-Pe amandoi,doar ca nu ai fost tu acolo sa te ocupi de cel mare.Am spus jucandu-ma cu buzele pe fata ei.-Foarte relaxanta?E bine atunci.Am spus ducandu-mi una dintre maini spre posteriorul ei.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:27 pm

Pe amandoi? Serena isi trase fata, nelasandu-l sa se mai joace cu buzele pe chipul ei. Iti dai seama ca trebuie sa-mi povestesti, nu-i asa? Intreba, inca jucandu-se pe abdomenull lui.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:29 pm

-Mai tarziu se poate?Am spus privindo in ochi trantindu-mi capul pe canapea muscandu-mi buze,se lasa asa de greu..iar eu aveam nevoie de ea,mana mea isi facuse loc pe sub bluza ei privindo in continuare adanc in ochi.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:33 pm

Serena se apleca deasupra chipului lui, dandu-i la o parte o suvita din ochii. Incepu sa-i sarute usor gatul, continuand sa se joace cu mana pe sub camasa lui. Hai, Natie. Imi spuii? Spuse ea, cu voce rugatoare.
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:35 pm

-Mai incearca.Ii spuse inchizand ochii pentru cateva secunde,se ridicase usor asezandu-si o mana pe fata ei sarutando usor,muscandu-si tot la fel de usor buza la sfarsit.-Nu am cunoscut pe nimeni special,sau ma rog..mi-am petrecut vacanta cu o tipa,iar acum ea e in Paris.Am dat din umeri.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:40 pm

Serena il lasa sa o sarute, asteptand momentul asta de cand venise. Lasa un zambet indiferent sa-i apara pe buze, desi in realitate era mult mai fericita decat voia sa arate. Isi puse capul pe abdomenul lui, incolacindu-si mainile in jurul lui si ascultandu-i fiecare bataie a inimii. A , serios? Si ai lasat-o asa, acolo?
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:41 pm

O privise incrutandu-se,nu ii placea cand nu primea atentie,mai ales din partea ei.-Da..am lasato acolo,nu era nimic serios..si plus aici pot gasii fete mult mai interesante.Spuse ridicandu-se fara nici o explicatie uitandu-se in jur.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:44 pm

Hm , daca spui tu. Serena se stramba putin, ridicandu-se si ea atunci cand si el o facuse. Nu era sigura ce voia sa faca, dar nu prea voia sa-l lase pe Nate sa plece. Nu acum. Dar, din nou, poate iar se razgandea. Mereu facea asta. Si ii facea sa sufere pe amandoi, atat pe Nate cat si pe Dan. Ofta incet. Natie, unde vrei sa pleci?
Sus In jos
Mia Club
Angel
Angel

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:46 pm

Se intoarse cu fata la ea facandu-l pe duru.-Intr-un loc unde vizita mea chair e multumita,undeva unde acea persoana ma baga cu adevarat in seama.Ramase serios uitandu-se la ea,isi arajanse camasa uitandu-se dupa in jur cautandu-si telefonul.
Sus In jos
Dudix
Human
Human

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   Mar Iun 28, 2011 10:54 pm

S mari ochii, strambandu-se. Cine nu te baga in seama, huh? S se apropie de el, punandu-si mainile in jurul gatului lui. Chiar esti serios, Archibald? Intreba ea, cu voce rugatoare. Chiar vrei sa pleci?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Resedinta Waldorf   

Sus In jos

Resedinta Waldorf
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiss of eternity :: Arhiva :: Arhiva :: Gossip Girl :: Gossip girl :: Locuinte-
Mergi direct la: