Kiss of eternity

Kiss of eternity

Blood, Love & Fun

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
V-as ruga frumos sa nu mai postati deoarece forumul este in renovare. Orice post nou va fi sters.
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Carti cu vampiri
Vin Iul 29, 2011 6:57 pm Scris de adina

» Discutii
Mier Iul 27, 2011 8:53 am Scris de EllaLooka

» Cantec de gheata si foc
Mar Iul 26, 2011 5:41 pm Scris de Ghanda

» Locuinta Demonilor
Sam Iul 23, 2011 9:10 am Scris de EllaLooka

» Padurea
Vin Iul 22, 2011 11:12 pm Scris de Gee.

» Alte locuri
Vin Iul 22, 2011 9:58 pm Scris de .MissBlair.

» Parcul
Joi Iul 21, 2011 11:58 pm Scris de Miss.no.Good

» Anime Music Videous
Mar Iul 19, 2011 9:25 am Scris de Miss.no.Good

» Ce asculti acum?
Lun Iul 18, 2011 5:26 am Scris de Miss.no.Good

kissofeternity

Distribuiţi | 

Parcari in oras si inafara orasului

In jos 
AutorMesaj
Miss Lilith
Admin
Admin

feminin Mesaje : 1377
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 24
Localizare : in hell

MesajSubiect: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 4:32 am

*ajunse in parcarea de la 25 de km distanta de Mystic Falls.....statea rezemat de masina lui asteptand-o pe Katherine*
Ce-o sa imi placa noaptea asta!

Did you know that only when you sleep
you can escape from the demons?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://kiss-of-eternity.forumer.ro
Dandelion.
Grafician
Grafician

feminin Mesaje : 1273
Data de inscriere : 10/06/2010
Varsta : 23
Localizare : În mijlocul Iadului.

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 4:39 am

Ajunse si ea la scurt timp. Era insotita de inca vreo 5 vampiri puternici, 3 ascunsi prin parcare, iar 2 prin imprejurimii. Stia foarte bine ca Damon punea ceva la cale, asa ca hotari totusi sa vina insotita de cativa vampiri. Pasi incet si gratios spre Damon, desfacandu-si paltonul. Il dadu jos, punandu-si-l apoi pe mana, privindu-l. Se opri la un pas de el, zambindu-i dulce, dar fals.
- Voiai sa ma vezi, dragul meu Damon?, il intreba, dandu-si parul drept acum pe spate.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ladybug
Become a demon
Become a demon

feminin Mesaje : 699
Localizare : in the land of nowhere

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 2:41 pm

I'm a barbie girl, in a barbie world
Life in plastic, it's fantastic!
You can brush my hair, undress me everywhere
Imagination, life is your creation - asa suna telefonul lui Damon la mesaje Smile))
-Where are you? Sper ca nu faci ceva prostes. Text me
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://imaginatie-bogata.forumhit.ro/forum.htm
Miss Lilith
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 4:01 pm

*tasta mesajul apoi i-l trimise*
Nu, am putina treaba. Rezolv imediat si vin acasa.
*ii cazusera ochii cand o vazu cum era imbracata.....isi reveni dupa putin timp si ramase in acelasi loc avand un zambet de triumfator*
Stii nu era nevoie sa vii cu vampirii dupa tine. Nu am de gand sa iti fac niciun rau, dar asta nu inseamna ca o sa stau sa vb cu tine cu ei in jur.
*disparu din fata ei si incepu sa ii omoare unul cate unul ramanand doar el cu ea*
Data viitoare cand te chem vin-o singura, atfel iti vei mai pierde cativa vampiri.
*zambi la ea si incepu sa se apropie de ea incet*

Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 4:06 pm

Se intoarse incet, lasand paltonul din mana jos. Isi incrucisa mainiile la piept, privindu-l cu acelasi zambet fals.
- Puteai sa spui si plecau fara sa ii ucizi. Insa cum tu preferi metoda mai urata..., ridica din umerii, neterminandu-si fraza.
- Ai putea sa-mi spui mai repede ce ai vrei sa-mi spui. Nu am toata ziua la dispozitie. Mai ales nu pentru tine.
Continua sa-i zambeasca fals, dar dulce.
Sus In jos
Miss Lilith
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 4:38 pm

De ce mereu trebuie sa te prefaci ca nimic din toate astea nu te intereseaza.
*o impinse usor de o masina, apoi se lipi de ea si ii puse mana pe obrazul ei managaindu-l...*
Mereu trebuie sa pari ca si cum esti lipsita de sentimente. Tu nu esti asa. Sau cel putin nu erai asa.
*isi apropie buzele de ale ei, insa nu o saruta*
Stiu ca tu ma iubesti. Ma vrei. Se citeste asta in ochii tai.

Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 4:52 pm

Pufni, devenind serioasa. Dupa cateva secunde, el era cel care statea lipit de masina. Il prinse strans de gat cu o mana, privindu-l cu infatisarea ei de vampir, continuand apoi sa-i zambeasca fals.
- Acea Katherine a murit de ceva timp, dragul meu Damon... Si fi sigur ca nu se mai intoarce! Esti atat de mandru de tine... cred ca mai degraba tu esti cel care ma vrea, pentru ca vezi tu -il stranse mai tare, arcuindu-si jucaus o spranceana- eu ma pot potoli cu Stefan... Insa tu... Chiar daca o ai avea-o pe Elena tot nu ti-ar fi de-ajuns...
Isi apropie chipul de al lui, privindu-l fix in ochii.
- Nu te iubesc, Damon, ii spuse soptit. Niciodata nu te-am iubit si nu te voi iubi...
Isi departa chipul, razand cristalin, avand in tot acest timp infatisare de vampir.
- Cine ar iubi o persoana ca tine? Te-ai bagat mereu unde nu a trebuit si cauti cu disperare o persoana care sa te iubeasca, si faci asta luand persoanele pe care Stefan le iubeste... Poate ca m-ai avut ca trup, dar poate ca in tot acest timp te-am mintit si m-am jucat cu tine, facandu-te sa ma iubesti. Te-ai gandit la asta? Avand in vedere ca am plecat si ti-am ascuns adevarul, trebuia sa-ti dai seama ca de fapt am stat cu tine din plictiseala... si deasemenea te-am transformat si din acelasi motiv.
Zambi din nou dulce, desi inautru era trista. Il mintisese mult. Il iubea, insa trebuia sa-l faca sa se simta exact cum se simtise ea cand el isi batuse joc de ea de fata cu Stefan, calcandu-i iubirea in picioare.
Sus In jos
Miss Lilith
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 5:13 pm

*pe dinauntru fierbea auzand ceea ce ii spunea Katherine, insa facu o fata de dispret*
Mai mai mai. Deci cam asta trebuie sa fac ca sa scot adevarul de la tine nu?
*isi lua infatisarea de vampir si o impinse pe cealalta masina de data asta cu putere...stramba capota masinii atunci cand ea ateriza pe aceasta...ajunse deasupra ei si se uita intr-un mod calm la ea*
Cred ca mai degraba tu esti cea mandra de ea. Se pare ca nu vezi adevaratul motiv pentru care fac toate astea. Nu ma interesezi tu, ci suferinta lui Stefan stiindu-te alaturi de mine. De cand eram om adoram acea suferinta de pe chipul lui Stefan cand vedea ca vorbesti cu mine sau stai in prezenta mea. Poate ca tu ai fost cea mintita in acest tot timp.
*o saruta pe obraz apoi incepu sa rada cand vazu ca statu*
Nu te vezi poate, dar eu da. Este adevarat nu mai esti aceeasi persoana. Acum esti demna de dispret.
*se dadu la o parte de pe ea*
O si btw mai bine tu si Stefan v'ati pregati. Cred ca nu stiti ce va asteapta.
*dadu sa plece dar astepta sa vada ce mai zice*

off: scz k postez greu dar ii ajut pe ai mei pe afara

Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 5:34 pm

Incepu sa rada privindu-l.
- Fi serios, Damon. Tu esti singurul mintit de aici. Incerci sa-mi spui mie ca eu am fost cea mintita, insa te asigur ca minti acum. Si cred ca si tu esti la fel. Nici macar dispret nu meriti.
Se ridica, fiind la scurt timp in spatele lui. Ii lasa capul intr-o parte, tinandu-l atat de strans incat cu greu putea scapa acum de ea. Isi apropie chipul de urechea lui.
- Singurul lucru pentru care nu te omor chiar in clipa asta e faptul ca vreau sa aflu ce plan "maret" ai tu... Insa, s-ar putea sa nu-l aflu niciodata.
Ofta teatral si isi infipse coltii in gatul lui, secatuindu-l aproape de tot de sange, lasandu-i insa o mica cantitate de sange in trup. Il lasa sa cada la picioarele ei, apoi ea il privi de sus cateva secunde. Se lasa pe vine, mangandu-i usor chipul, privindu-l bland la inceput, devenind serioasa dupa. Isi retrase mana, privindu-l fix in ochii.
- Nu ar fi mai bine pentru amandoi sa trecem direct la subiect, Damon? Sau poate iti trebuie putin sange ca sa poti vorbi?, il intreba, razand usor.
Se ridica, incepand sa mearga prin parcare, cautand ceva de lemn.
- Nu cred ca te-am secatuit chiar atat de mult de sange..., spuse aproape strigand, vocea ei rasunand in parcare.
Gasi la un moment dat in camera mica de unde statea de obicei persoana care lua banii pentru parcare, un scaun de lemn. Rupse un picior, revenind inapoi la Damon.
- Deci, ai degand sa-mi spui care e planul acela malefic, draga Damon? Dupa cum spuneam, n-am prea mult timp la dispozitie, spuse, zambindu-i scurt, invartindu-se in jurul lui. Iar daca incerci sa-mi faci ceva, ma voi asigura ca bucata asta de lemn e infipta adanc in inima ta... si nu o sa am nici o retinere sa fac asta, spuse, oprindu-se de-asupra lui, stand in picioare, privindu-l serioasa.

off. nu-i nimic mai:*
Sus In jos
Miss Lilith
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 6:10 pm

*incepu sa rada....se ridica cu greu de jos si se rezema de o masina*
Chiar crezi ca iti voi spune?
*tusi putin*
Ce ai de gand sa faci cu ala? Sa omori? Fa-o! Oricum nu mai suport sa va vad pe niciunul. Vreau sa va vad pe toti distrusi. Sa ardeti in iad!

Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 6:26 pm

Se ridica, privindu-l adanc in ochii.
- Te cunosc, Damon. Poate chiar mai bine decat te cunosti pe tine. Si mai mult ai vrea sa mori pentru ca arzi de gelozie.
Veni in fata lui, lasandu-se din nou in jos, apasand incet cu bucata de lemn pe pieptul lui, insa nu in dreptul inimii.
- De ce te-as omori, cand mai bine te-as tortura? Chiar crezi ca aceia erau singuri vampiri pe care ii aveam cu mine?
Arunca lemnul la o distanta mare de ei, apropiindu-si chipul de al lui, oprinsu-se doar la cativa cm, privindu-l la fel de adanc in ochii.
- Nu, Damon...
Zambi dulce, retragandu-se.
- Dar pana vin ei, despre ce voiai sa discutam? Tot nu mi-ai spus concret.
Sus In jos
Miss Lilith
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 6:36 pm

*radea*
Nu cred ca ai putea sa ma torturezi mai mult decat as putea eu. Dar nu e inca timpul. Si crezi ca imi este frica de micii tai vampiri? Pfff te inseli.
*ii apuca lemnul cu o mana*
Vrei sa te ajut sa infingi acest tarus?
*rase*
Nu am de ce sa mor de gelozie. Ti-am spus. Pentru mine esti acum doar o jucarie pe care voi adora sa o torturez. A si stii ceva.
*se apropie de ea uitanduse spre decolteul tau*
Stii asemanarea ta cu Elena nu este chiar asa identica. Ea este mult mai supla. A si are sanii mai mari ca ai tai. Si este de 10x mai buna ca tine la pat. Ofera mai multa pasiune si salbaticie decat tine.
* [asa se uita] *

Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 6:50 pm

Ii lua lemnul din mana, privindu-l cu o spranceana arcuita.
- Si de ce imi spui tocmai mie asta? Ai de gand sa ma faci geloasa? N-ai cum.
Ridica din umerii.
- Insa, de ce ma mai incerci sa ma faci geloasa daca nu-ti mai pasa de mine?, il intreba, privindu-l serioasa acum.
Arunca din nou lemnul departe, privindu-l apoi din nou la fel.
- Nici nu sti tu cu cati vampiri mai bunii am umblat eu.
Buzele ei se arcuira intr-un zambet larg, provocator.
- Sa mai mentionez ca erau doi dintre nepotii tai? Vezi tu, Damon, nu esti singurul care s-a culcat cu rudele persoanei pe care ai iubit-o. Doar ca eu am avut chiar doi... din nou... Pacat ca ei chiar s-au omorat pentru mine. Iar daca nu ma crezi, cauta prin Italia. Vei gasi decesul lor extrem de usor scris in ziarele de acum un an.
Ridica din umerii, zambindu-i dulce din nou.
Sus In jos
Miss Lilith
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 6:59 pm

Au facut asta pentru ca nu o cunoscusera inca pe Elena, ca daca ar fi cunoscut-o te-ar fi dat uitarii asa cum am facut-o eu.
*zambi pervers, apoi cu uitemele puteri ramase o lua de mana si o rezema pe ea de masina, ridicandu-si genunchiul pana la feminitatea ei apasand putin...iar cu o mana ii mangaia coapsele , apoi si-o baga pe sub rochita ei, apoi se uita adanc in ochii dupa care se dadu de pe ea si se rezema la loc de masina langa ea*
Corpul e de tine, care oricum e intrecut de corpul unei persoane umane.
*chicoti, dar binenteles ca tot ce spusese de cand venise aici era fals si il durea sa zica toate astea. dar trebuia sa o faca daca avea de gand ca planul lui sa nu se duca de rapa*

Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 7:08 pm

- Si daca Elena e atat de buna, de ce nu esti acum cu ea si esti cu mine?, il intreba, privindu-l din nou adanc in ochii. Sau de fapt minti?
Se apropie de el, inca privindu-l in ochii.
- Ce vrei sa obti, Damon? Gelozie? Cu ce te ajuta asta? Nu faci decat sa te ranesti si mai mult si sa ma ranesti si pe mine... Stiu ca acolo undeva, inca ma iubesti. Dar te minti singur, exact cum imi spuneai mie.
In privirea ei se putea citi acum tristetea pe care nu voia sa i-o arate. Reusise sa o faca geloasa, insa nu voia sa-i faca jocul lui Damon.
Sus In jos
Miss Lilith
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 7:22 pm

Oare numai eu ma mint Katherine? Daca esti asa experta de ce nu imi spui tu mie exact acum ce simt?
*se puse in fata ei avand o privire aproape de ucis...nu puteai spune ca ar fi avut vreodata vrun sentiment*
Si ca sa iti raspund la intrebare. Nu sunt cu Elena deoarece era foarte obosita dupa o noapte de amor plin de pasiune si dorinta.
[asa se uita la ea]

Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 7:31 pm

- Atunci de ce nu ai ramas in continuare cu ea ca sa-i ti companie?, il intreba, privindu-l serioasa. Cum mine stateai chiar si dimineata dupa ce ne trezeam.
Se intoarse cu spatele la el, mergand spre masina lui, unde avea paltonul.
- Daca stiam ca pentru asta ma chemi, nu as mai fi venit sa-ti ascult vorbele. Am crezut ca vrei sa discutam ceva serios, insa se pare ca m-am inselat. Din nou...
Zambi slab, cu spatele inca la el.
Sus In jos
Miss Lilith
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 7:42 pm

*venii aproape de ea si ii soptii serios la ureche*
Ai grija de tine zilele astea. Ai grija la fiecare pas pe care il vei face. Te asteapta si pe tine si pe Stefan ceva care o sa va faca sa va fi dorit sa nu fii devenit niciodata vampir. Tu nu ai fi trebuit niciodata sa imi dai din sangele tau, iar Stefan nu ar fi trebuit sa aleaga in locul meu. Urasc sa fac parte din voi.
*il durea enorm spunandu-i toate astea....trebuia sa o faca sa creada ca cea care va suferi cel mai mult este ea....trebuia sa o faca ca sa nu trezeasca banuieli lu Elena....totul trebuia sa mearga perfect...va pune capat la tot*
A si btw m-am hranit din micii tai vampiri deci nu mai secat atat de mult pe cat crezi.
*ii dadu parul la o parte de pe gat si o saruta*
Bye Katherine!
*apoi disparu*

Sus In jos
Dandelion.
Grafician
Grafician

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    Mar Aug 17, 2010 7:48 pm

Inchise ochii, intorcandu-si dupa cateva secunde privirea inspre el, sperand totusi sa mai fie acolo. Insa nu-l gasi.
Isi intoarse privirea, simtind cu lacrimiile ii ardeau ochii. Recunostea sau nu, o ranise. Mai mult decat putea accepta. Inchise ochii, o lacrima cazandu-i pe obraz. Si-o sterse rapid, luandu-si paltonul de jos. Si-l sterse rapid, plecand inapoi spre casa.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Parcari in oras si inafara orasului    

Sus In jos

Parcari in oras si inafara orasului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kiss of eternity :: Arhiva :: Arhiva :: RPG-Jurnalele vampirilor-
Mergi direct la: